Cejrowski mocno o Ogórek: To jest kandydatka Putina, Kopacz udaje, że rządzi

Cejrowski mocno o Ogórek: To jest kandydatka Putina, Kopacz udaje, że rządzi Źródło:

Znany podróżnik Wojciech Cejrowski najwyraźniej nie darzy sympatią kandydatki SLD na urząd prezydenta RP Magdaleny Ogórek. W ostrym wpisie na Facebooku nazwał ją "kandydatką Putina". 

"Widziałem fotki tej pani. Buzia miłej panienki, doktorat z nauk filologicznych, dykcja, siksja, aparycja, a z drugiej strony barykady czeka na nią Putin z ruskim butem wymierzonym w twarz" – pisze Cejrowski. .

"To jest propozycja komunistyczna. SLD zbudowali aparatczycy komunistycznego reżimu, który sprawował kontrolę nad Polską w imieniu Związku Sowieckiego" – dodaje znany podróżnik Wojciech Cejrowski.

Wpis Wojtka Cejrowskiego na Facebooku:

Ha, ha, ha, ha, haahhh... He, he, he, he, he, he hegrhfff, ha, ha, ha heee, hee Aż mi bąble z nosa idą ze śmiechu kiedy to czytam: MAGDALENA OGÓREK - Kandydatka na prezydenta RP z SLD Wojtku.. nie chciałes kandydować.. więc głosują na ładną panią.. Emotikon wink
Widziałem fotki tej pani. Buzia miłej panienki, doktorat z nauk filologicznych, dykcja, siksja, aparycja, a z drugiej strony barykady czeka na nią PUUUUUUTINN z ruskim butem wymierzonym w twarz. Czy ta pani jest poważną propozycją na poważne czasy? Czy nadaje się na zwierzchnika Armii i całej reszty Państwa Polskiego (w przypadku wojny władzę przejmuje prezydent..). Nie, nie nie. Oczywiście, że pod każdym względem NIE, bo to wcale nie ma być poważna propozycja. To jest propozycja komunistyczna. SLD zbudowali aparatczycy komunistycznego reżimu, który sprawował kontrolę nad Polską w imieniu Związku Sowieckiego. Leszek Miller jeździł nawet po forsę do Moskwy żeby mieć za co zorganizować "nową" partię. SLD nie jest organizacją reprezentującą interesy Polski Niepodległej. Interesy owszem, ale nie Polski Niepodległej. Czy jest w interesie Putina, by w Polsce rządził ktoś taki jak pani Ogórek? Putinowi jest obojętne kto to będzie - ważne żeby nie rządził, tylko udawał. Komorowski jest dobry w tej roli, Kopacz jest doskonała, Ogórek też się nadaje. Ergo: OGÓREK KANDYDATEM PUTINA W WYBORACH NA PREZYDENTA RP".

źródło: onet.pl

fot. Youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News