Wojna na prawicy! Cejrowski: Kaczyński jest wrogiem Polski

Wojna na prawicy! Cejrowski: Kaczyński jest wrogiem Polski Źródło: fot. youtube.com/Wolnosc24 - Wolność i już!

Wojciech Cejrowski znany jest ze swojej krytyki wobec poprzedniej władzy. Opowiada się po stronie prawicy i wiary katolickiej. Wydawać by się mogło, że jest naturalnym sojusznikiem PiS. A jednak ostatnio wprost stwierdził, że Jarosław Kaczyński jest... wrogiem Polski!

Wojciech Cejrowski udzielił wywiadu internetowej telewizji Wolność24. W rozmowie z dziennikarzem poruszył temat poprawy sytuacji politycznej w Polsce, aborcji, a także swojej wiary. Najbardziej zaskakująca była jednak jego deklaracja dotycząca Jarosława Kaczyńskiego. Zdaniem Wojciecha Cejrowskiego Kaczyński jest wrogiem Polski i działa na jej szkodę!

Wojciech Cejrowski: Jarosław Kaczyński niszczy Polskę

Sprawa, w której Cejrowski zareagował tak ostro, dotyczy głośnej swego czasu deklaracji prezesa PiS, który stwierdził, że walka z hodowlą zwierząt futerkowych jest dla niego kluczowa. Zdaniem podróżnika o tym, czy mamy prawo hodować zwierzęta na jedzenie lub ze względu na ich futra, zadecydował Bóg. Zacytował on Księgę Rodzaju, w której padają słowa, że człowiek powinien "czyni sobie ziemię poddaną". Nie poprzestał on jednak tylko na aspekcie religijnym. Wojciech Cejrowski odwołał się także do gospodarki. - To jest duża branża gospodarcza, więc z punktu widzenia wyłącznie ekonomicznego wrogiem Polski jest ktoś, kto likwiduje fermy zwierząt futerkowych. W tym przypadku Jarosław Kaczyński - powiedział podróżnik.

Jarosław Kaczyński niszczy też Polaków

Autor licznych książek podróżniczych poruszył także temat osób, które w tej branży są zatrudnione. Jego zdaniem Jarosław Kaczyński, postulując likwidacje farm zwierząt futerkowych niszczy też naród polski. - To są tysiące rodzin, które z tego żyją. I my eksportujemy... jedyna rzecz, którą eksportujemy skutecznie do Rosji to są futra. I do Chin eksportujemy i do Stanów Zjednoczonych. Duża branża gospodarcza, jesteśmy potentatem jeśli chodzi o futra. I teraz ktoś chce zniszczyć taką branżę gospodarczą? To jest wrogiem Rzeczypospolitej. Amen - zakończył kontrowersyjny podróżnik.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Chcą zlinczować Cejrowskiego! Poszło o jeden wpis
  2. Co to jest?! Cejrowski w TVP o "ZDYCHANIU" Alfiego Evansa
  3. Skandal w TVP Info! Za to wywalą Cejrowskiego z publicznej?
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News