Co mówi o Tobie kształt małego palca? Będziesz zdumiony, jakie cechy ujawnia, nawet te, do których w życiu się nie przyznasz

Co mówi o Tobie kształt małego palca? Będziesz zdumiony, jakie cechy ujawnia, nawet te, do których w życiu się nie przyznasz Źródło: .

Cechy drugiego swoje czy drugiego człowieka można poznać jeszcze lepiej przy pomocy najrozmaitszych testów, ale okazuje się, że części naszego ciała mogą zdradzić jeszcze więcej, niż mogłoby się zdawać. Mały palec ujawnia wiele informacji, które często chcielibyśmy ukryć.

Cechy charakteru drugiej osoby najlepiej poznać podczas rozmowy czy wspólnego spędzania czasu. Dzięki interakcji z daną osobą dowiadujemy się o niej jeszcze więcej, lecz gdy chcemy dowiedzieć się czegoś więcej, sięgamy po testy czy horoskopy. Cenną wskazówką w tych sprawach okazują się także nasze ciała, które mogą zdradzić wiele informacji, nie tylko o cechach charakteru. 

Cechy charakteru na podstawie małego palca 

Zdjęcie przedstawia trzy najbardziej popularne kształty małego palca. Teraz wystarczy przyjrzeć się na swój mały palec, albo osoby o której chcemy się czegoś więcej dowiedzieć i przeanalizować odpowiedzi, które zdradzą cechy charakteru. 

Cechy charakteru osobowości A

Osoby, które mają kształt małego palca zbliżony do tego z literką A to melancholicy. Często zamykają się w sobie i bardzo ciężko dowiedzieć się od nich czegokolwiek. Przełamywanie lodów idzie im mozolnie, nie są dobrzy w poznawaniu nowych osób, zazwyczaj pierwsze wrażenie, które sprawiają, czyli osoby zimnej i niedostępnej jest mylne. Często odbierane są jako osoby aroganckie, ale wbrew temu, co się o nich myśli one są zupełnie inne. Pod płaszczykiem nieobecnej i niezainteresowanej niczym osoby, kryją się prawdziwi wrażliwcy. W ich przypadku potrzeba czasu, by ich zrozumieć i pokochać. 

Cechy charakteru osobowości B

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To osoby nieustępliwe, nikt tak bardzo nie dąży do osiągnięcia zamierzonego celu, jak one. Mają wielkie serca, ale bardzo łatwo je zranić. Kiedy, ktoś odbierze im to, czego tak bardzo pragną, mogą wyrządzić prawdziwą krzywdę w ramach zemsty. Cechy, których im nie brakuje to przede wszystkim wyrozumiałość i sumienność.

Cechy charakteru osobowości C

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje mąż uwielbianej polskiej gwiazdy. Zmarł po ciężkiej i długiej chorobie
2. Nie żyje gwiazda polskiego "Mam Talent". Druzgocące wiadomości obiegły media

Wszystko muszą mieć poukładane, nie tylko w mieszkaniu, ale i w życiu. Te osoby nienawidzą zmian, nigdy dobrze na nie nie reagują. Ich życie mogłoby się nigdy nie zmieniać, byle by nie musieli odczuwać nowych emocji. Porażki przyjmują z wielkim bólem, często nie podejmują się nowych wyzwań, by w nich nie stracić. Potrafią przyznać się do błędu i wyciągnąć z niego wnioski. 

Foto: theunknownbutnothidden

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta współżyła ze swoim psem. Ale jeszcze gorsza jest rzecz, którą zrobiła po stosunku własnym dzieciom
  2. Na jaw wychodzą kolejne, porażające kulisy morderstwa Filipka. Ojciec chłopca przed śmiercią szukał pomocy na policji, ale to nie wszystko
  3. Co mówi o Tobie kształt małego palca? Będziesz zdumiony, jakie cechy ujawnia, nawet te, do których w życiu się nie przyznasz
  4. W Radio Maryja odlecieli. "Tadeusz Rydzyk nowym wyklętym"  
  5. 2 mln Polaków w ŚMIERTELNYM niebezpieczeństwie. W lekach wykryto trutkę na szczury

źródło: onet 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News