Przepis, dzięki któremu twoje włosy będą rosnąć jak szalone. Potrzebna Ci będzie cebula, a efekt powala

Przepis, dzięki któremu twoje włosy będą rosnąć jak szalone. Potrzebna Ci będzie cebula, a efekt powala Źródło: .

Cebula okazuje się być niezmiernie pomocna w walce o długie i gęste włosy. Żaden produkt nie daje takiego efektu, jak właśnie to warzywo. Wystarczy kilka sztuk, by móc cieszyć się włosami, które "rosną jak szalone".

Cebula to jedno z tańszych warzyw, dostępne w niemalże każdym sklepie. Polacy uwielbiają dodawać ją do potraw, by nadawała daniom smaku, a także czynić z niej głównego bohatera takich dań jak zupa cebulowa, krążki cebulowe w panierce czy znane i lubiane cebularze.

W przeziębieniach cebula przychodzi na ratunek, gdy pojawia się kaszel. Syrop z niej na pewno przygotowywała każda babcia, a każde dziecko zatykało nos, gdy musiało ten paskudny wywar pić. Jednak taki domowy lek na kaszel działa wyśmienicie i zdecydowanie lepiej niż gotowe do kupienia preparaty, które przepełnione są chemią.

Na piękne włosy pomoże królowa polskich warzyw - cebula

Jest jeszcze jedno zastosowanie cebuli, o którym mówi się zdecydowanie rzadziej. Znać go powinna każda osoba, która zmaga się z wolno rosnącymi włosami. Otóż właśnie dzięki cebuli można przygotować preparat, który fantastycznie wpłynie na włosy. Ich nagły wzrost będzie zauważalny gołym okiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Za wszystko odpowiedzialna jest siarka, która znajduje się w cebuli. Stymuluje ona wytwarzanie kolagenu, który jest odpowiedzialny za pojawianie się na głowie nowych cebulek włosowych. 

Aby cieszyć się pięknymi, grubymi i długimi włosami, należy przynajmniej dwa razy w miesiącu przed myciem głowy nakładać przygotowany wcześniej preparat. I nie trzeba się martwić, że fryzura będzie miała cebulowy zapach. 

Przepis na preparat z cebuli wygląda następująco: posiekaj 2-4 cebule i wyciśnij z nich sok. Wmasuj sok z cebuli w skórę głowy. Pozostaw na minimum 15 minut, a jeżeli masz więcej czasu, zostaw preparat na głowie nawet do godziny. 

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie Dudzie
2. Pyrkosz poznał swoją żonę gdy miała 17 lat. Jej losy po jego śmierci są smutne

Efekty stosowania cebuli są widoczne bardzo szybko, jeżeli regularnie wcierasz w skórę głowy sok z tego warzywa. Kobiety, które już przetestowały ten trick, nie mogą przestać go używać, teraz ich włosy są w zdecydowanie lepszym stanie i wciąż rosną.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz trywialną rzecz na prawku? Na kontroli SPORO zapłacisz
  2. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował
  3. Dlaczego Katarzyna Dowbor spisała testament? Prawda jest bolesna
  4. Przez 63 lata była żoną Kobuszewskiego. Jest źle
  5. Królowa polskiej mafii właśnie ujawniła wielką tajemnicę. Piotr Woźniak-Starak miał co do niej poważne plany

źródło: lolmania

Następny artykuł