CBŚ w końcu dorwała PSL-owca. Chodzi o PEDOFILIĘ

CBŚ w końcu dorwała PSL-owca. Chodzi o PEDOFILIĘ Źródło: fot. pixabay / flickr / wikimedia

Marian M., opolski polityk związany z Polskim Stronnictwem Ludowym został aresztowany w związku z zarzutami o czyny pedofilskie. Oprócz niego zatrzymano sześć innych osób.

Jak informują lokalne media, Marian M., radny miasta Zdzieszowice niedaleko Opola został - wraz z sześcioma innymi osobami - zatrzymany przez Centralne Biuro Śledcze w związku z zarzutami o pedofilię.

Ponadto rzeczniczka poznańskiej prokuratury ujawniła, że mężczyzna miał nakłaniać małoletnich poniżej 15-tego roku życia do poddania się "czynności seksualnej" przez internet.

 - Materiały, które były umieszczane w sieci, mężczyźni pozyskiwali za pośrednictwem komunikatorów i kamerek internetowych. Zatrzymani nawiązywali znajomość z dziećmi, które były przez nich nakłaniane do rozbierania się i wykonywania różnych czynności o charakterze seksualnym. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyźni wymieniali się plikami  za pośrednictwem specjalnie do tego dedykowanych kanałów przesyłu danych i poczty elektronicznej - czytamy z kolei na stronie CBŚ.

Policja skonfiskowała również komputer i nośniki danych, które znaleziono w domu aresztowanego polityka.

Marian M. był znany w swoim mieście. Często organizował pikniki dla dzieci. Był związany z Polskim Stronnictwem Ludowym, z którego list startował w wyborach.

bh

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News