Casting do Top Model był dla niej koszmarem. Łzy w pierwszym odcinku

Casting do Top Model był dla niej koszmarem. Łzy w pierwszym odcinku Źródło: fot. YouTube

Nowy sezon Top Model właśnie ruszył! W pierwszym odcinku mieliśmy szansę zobaczyć walkę przyszłych modeli i modelek na castingu - nie dla wszystkich był on niestety łatwy. Jedna z uczestniczek wybuchła płaczem, nie dała sobie rady.

Nowy sezon Top Model właśnie się rozpoczął. To już 7 edycja hitowego serialu stacji TVN. Po raz kolejny możemy obserwować starcie zarówno modelek, jak i modeli. Na castingu pojawiły się naprawdę niesamowite postacie i osobowości. Jedna z uczestniczek nie wytrzymała jednak emocji, które były związane z castingiem. - Twarz masz piękną. Widać, że jest fotogeniczna - powiedziała prowadząca programu Joanna Krupa do uczestniczki. Oliwia Zasada, możliwie przyszła Top Model, wybuchła na te słowa ogromnym płaczem.

Nowy sezon Top Model! Tego widzowie się nie spodziewali

Oliwia Zasada od początku wydawała się bardzo pewna siebie. Powiedział to nawet Michał Piróg. Był zaskoczony, gdy nagle dziewczyna zeszła za kulisy cała we łzach. Widać emocje zrobiły swoje, a komplement od najpiękniejszej polskiej top modelki prawdziwie ją wzruszył. Chwilę później uczestniczka się pozbierała, wróciła do jurorów i zapozowała do sesji w bikini. Gdy jurorzy zastanawiali się, co zrobić z młodą dziewczyną, na ratunek znów przyszedł Michał Piróg. - Jestem totalnie zakochany w niej. Jest cudowna, nie wiem co jej się wydarzyło! - krzyknął do jurorów i uściskał dziewczynę. Joanny Krupy długo nie trzeba było przekonywać. Jako prowadząca natychmiast zdecydowała, że Oliwia przechodzi dalej - głosy innych jurorów nie były już potrzebne. Dziewczyna po raz kolejny wybuchła płaczem, tym razem szukając pocieszenia w ramionach mamy. Internauci zaczynają się zastanawiać, czy tak wrażliwa osoba nadaje się do pracy w modelingu. - Płacze, żeby była sensacja, typowo - komentują widzowie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Justyna Żyła oświadczyła, że czwarty raz została matką. Opublikowała zdjęcie
  2. Doda ma dość! Wstrząsający apel gwiazdy do swoich fanów
  3. Małgorzata Rozenek zrobiła sobie tatuaż! Perfekcyjna pani domu szokuje
  4. Okropna znieczulica. Psiak umierał w torturach na oczach przechodniów
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}"> Następny artykuł