Cały świat zachwycony! Nie uwierzycie, co teraz Kaczyński zrobi z "Atlasem Kotów"

Cały świat zachwycony! Nie uwierzycie, co teraz Kaczyński zrobi z "Atlasem Kotów"

Wszyscy są zachwyceni tym, co zrobił prezes PiS. Piękny gest Jarosława Kaczyńskiego, nie uwierzycie co zrobił ze słynnym "Atlasem Kotów", który ostatnio czytał.

Zachwyceni są nawet posłowie opozycji, to piękny gest, który miłośnicy zwierząt będą pamiętać przez długi czas. Rozsławiony już "Atlas Kotów" nie tylko sprzedawał się świetnie, ale stał się hitem internetu. Prezes Jarosław Kaczyński poszedł o krok dalej i postanowił przekazać album na cele charytatywne. ZOBACZ TAKŻE: SERBSKI ZNACHOR ZOBACZYŁ ZDJĘCIE KACZYŃSKIEGO. JEGO WIZJA JEST PRZERAŻAJĄCA Przypomnijmy, w piątek trwało głosowanie w Sejmie na temat prezydenckich ustaw o Sądzie Najwyższym i KRS. Projekty zostały skierowane do dalszego procedowania w Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka. Opozycja próbowała zablokować przejście tych projektów, a na ulicy zorganizowano protesty przeciwko władzy.

"Granie na szczekanie"

Chociaż Jarosława Kaczyńskiego nie interesowały sejmowe obrady, na których ważyły się losy Sądów Najwyższych i Krajowej Rady Sądowniczej, to na pewno wiele osób zachwyci informacja, że album będzie do kupienia na koncercie charytatywnym "Granie na szczekanie". Nie jest to zwykła książka, sam Jarosław Kaczyński w środku zamieścił dedykacje: - Dla przyjaciół zwierząt z bardzo serdecznymi pozdrowieniami, 24 XI 2017 r. Jarosław Kaczyński - napisał na pierwszej stronie prezes. ZOBACZ TAKŻE: EUROPA W SZOKU. O TYM CO WŁAŚNIE ZROBIŁ KACZYŃSKI BĘDZIE MÓWIŁ CAŁY ŚWIAT Środki ze sprzedaży otrzyma Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Za pieniądze zostanie zakupiony USG dla zwierząt. Początkowa cena "Atlasu kotów" wynosiła 100 złotych, ale bardzo szybko podskoczyła do 560 złotych i zapowiada się, że będzie rosła. Zwycięzce poznamy w poniedziałek w trakcie koncertu. Fot. allegro.pl Screen Twitter/Prawo i Sprawiedliwość Źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News