Cały samolot w panice. Wypadło okno, byli krok od śmierci

Cały samolot w panice. Wypadło okno, byli krok od śmierci Źródło: google.pl

Katastrofy lotnicze zdarzają się rzadko, lecz są bardzo spektakularne. Często wszyscy będący w maszynie giną. Każda taka sytuacja wzbudza strach w społeczeństwie.

Osoby, które boją się latać podają takie przykłady. Ta sytuacja mrozi krew w żyłach. Nikomu nie można życzyć takiego lotu. To było przerażające. W samolocie z Air India wypadło okno. Był to skutek bardzo silnych turbulencji. Pasażerowie mocno się poturbowali. Trzy osoby zostały ranne. Obsługa samolotu usilnie próbowała naprawić okno.

Panika na pokładzie Air India

Na szczęście nie doszło do dekompresji to uratowało pasażerów samolotu. Ludzie wpadli w panikę. Lot odbył się 19 kwietnia, lecz dopiero teraz poinformowano o tym media. To wyjątkowo tragiczna sytuacja ze względu na to, że lot miał trwać jedynie 30 minut.  Zazwyczaj problemy mają potężne maszyny, które latają na długie dystanse. Często dochodzi do takich sytuacji przez to, że samoloty są wysłużone.

Katastrofy lotnicze z tragicznym skutkiem

Wcześniej doszło do innej tragedii z udziałem latającej maszyny. Doszło tam do zapłonu silnika, odłamek wybił okno w samolocie. Do katastrofy doszło w Southwest Airlines. Jedna pasażerka wypadła przez okno, lecz ostatecznie udało się ją wciągnąć do środka. Niestety kobiecie nie udało się przeżyć. Katastrofy lotnicze wydarzają się stosunkowo rzadko. Niestety ofiary często umierają w strasznych okolicznościach co powoduje jeszcze większy strach przed śmiercią w przestworzach.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To najstraszniejszy dzień w historii? Zostało tylko kilka godzin 
  2. Polska straci MILIARDY! Już za 3 lata 
  3. SZOK! Jacek Poniedziałek kompletnie NAGI na Instagramie 
Źródło: o2.pl Następny artykuł