Cały internet zachwycony Agatą Dudą! Takiej jej jeszcze nie widzieliście

Cały internet zachwycony Agatą Dudą! Takiej jej jeszcze nie widzieliście

Polacy są zachwyceni! Agata Duda wyglądała przepięknie na jednym z najważniejszych formalnych spotkań roku, zapierając dech w piersiach zebranych oraz internautów.

W czwartkowy wieczór głowa państwa oraz jego żona wzięli udział w spotkaniu z Korpusem Dyplomatycznym. Odbywa się ono tradycyjnie co roku w Pałacu Prezydenckim. Chociaż pojawiło się na nim wiele wpływowych osób, największą uwagę mediów oraz obywateli przyciągnęła zdecydowanie Agata Duda. Jak zaznaczają zwolennicy prezydenckiej pary, pierwsza dama jeszcze nigdy nie wyglądała tak pięknie. Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że Agata Duda wyglądała naprawdę zjawiskowo. ZOBACZ TAKŻE: Krystyna Pawłowicz szokuje. „Z dniem 15 stycznia rezygnuje z…”

Agata Duda i jej wyjątkowa odsłona

Duda miała na sobie elegancką, biało-czarną suknię do ziemi. Dobrała do niej duże, czarne kolczyki, które zdecydowanie przyciągały wzrok zebranych. Sam prezydent także wyglądał bardzo dobrze. Jego elegancki strój bez wątpienia przyćmiła jednak swoim wyglądem żona, której zdjęcia z tego wieczora chwalone są przez setki internautów. Obiektywy fotografów niemal co chwilę zwracały się ku niej, choć to nie ona była głównym bohaterem tego wydarzenia. ZOBACZ TAKŻE: A więc jednak polityka! Kasia Tusk wchodzi z hukiem Agata Duda przyćmiła wszystkich swą kreacją Fot. KPRP/Jakub Szymczuk Agata Duda przyćmiła wszystkich swą kreacją Fot. KPRP/Jakub Szymczuk Agata Duda przyćmiła wszystkich swą kreacją Fot. KPRP/Jakub Szymczuk Agata Duda przyćmiła wszystkich swą kreacją Fot. KPRP/Jakub Szymczuk Następny artykuł