Cała Polska żyje historią tego pierścionka zaręczynowego. "Tak brzydki, że się rozpłakała"

Cała Polska żyje historią tego pierścionka zaręczynowego. "Tak brzydki, że się rozpłakała" Źródło: fot. Pixabay

Czasem piękna historia miłosna nie jest zwieńczona happy endem. Cała Polska pochyliła się nad dziejami tego związku. Pierścionek zaręczynowy "tak brzydki, że się rozpłakała" zniszczył uczucie.

Pierścionek zaręczynowy to symbol nowego, wspólnego i szczęśliwego życia. Nie zawsze jednak tak jest. Tym razem ten pozornie pozytywny, uroczy symbol, zniszczył związek budowany lata. W internecie pojawiła się historia pierścionka zaręczynowego, który sprawił, że kobieta, której chciano zaproponować małżeństwo dosłownie się rozpłakała. Co takiego doprowadziło ją właściwie do łez?

Pierścionek zaręczynowy, który zniszczył miłość

Otóż wybrany przez ukochanego pierścionek totalnie nie przypadł kobiecie do gustu. Co gorsza, nie było to wrażenie po jego otrzymaniu, ale jeszcze zanim doszło do oświadczyn. Dziewczyna znalazła bowiem pierścionek w rzeczach swojego mężczyzny. Od razu poinformowała go, że jeśli to jest pierścionek, którym chce prosić ją o rękę to ona jego propozycji nie przyjmie. Zrozpaczony chłopak opisał sytuację i zwrócił się o radę do internautów. - Mam wielki dylemat co zrobić. Mianowicie chciałem oświadczyć się swojej dziewczynie po ponad 3 latach burzliwego związku. Kupiłem pierścionek, niespodzianka miała się wydarzyć w sobotę w jej urodziny. Tylko ze moja dziewczyna zobaczyła pierścionek w moich rzeczach. Znalazła go i wczoraj powiedziała ze się jej nie podoba, że by mnie nie przyjęła z tym pierścionkiem bo jej się nie podoba. Mówiła to ze łzami w oczach. Nie wiem co zrobić czy go przyjmą czy go wymienią czy go zostawią w lombardzie po prostu nie wiem. Poradźcie coś... - napisał zrozpaczony mężczyzna. Od razu w internecie pojawiły się liczne reakcje: "Ładny jest, nie rozumiem lasek, którym się nie podoba pierścionek zaręczynowy, wydaje się być taką typową laską, której tylko na wyglądzie zależy bo: omg nie będzie mi pasował", :"Daj jej kamieniem z napisem love po głowie, przyjmie". Co Wy zrobilibyście na miejscu tego chłopaka? fot. wykopZOBACZ TAKŻE:
  1. Przerażający spektakl na oczach tysięcy. Kanibale jedli swoje mięso podczas transmisji
  2. Nowy program PiS: Dzieci muszą przebierać się za płody i śpiewać makabryczną piosenkę
  3. Gwiazdor przegiął, Agata Duda znieważona! „ZOO na twarzy”
Źródło: wykop.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News