Cała Polska walczyła o jej życie. Nie żyje Gabrysia

Cała Polska walczyła o jej życie. Nie żyje Gabrysia

Malutka dziewczynka i jej rodzice stoczyli heroiczną walkę o życie i zdrowie. Niestety, zakończyła się ona przegraną. Nie żyje Gabrysia, o której życie walczyła cała Polska.

Ból rodziców, rodziny i innych bliskich dziewczynce osób jest bólem nie do opisania. Zgasło życie, które mogło być szczęśliwe jeszcze długie lata. Gabrysia Kowalska pochodziła z Kielc. Dziewczynka zachorowała na nowotwór, konkretnie guza mózgu. Rodzice jednak nie traktowali jej choroby jak wyroku, tylko nie tracili nadziei na to, że ich córeczka wróci do zdrowia.

Gabrysia odeszła po długiej walce

Robili wszystko by jej pomóc. Urocza dziewczynka ujęła za serce wielu Polaków, którzy zapewnili jej niezbędną pomoc finansową, dzięki której mogła podjąć leczenie w włoskiej klinice. W samym ubiegłym roku zebrano na ten cel ponad milion złotych. Początkowo jej leczenie przebiegało dobrze, niestety, młody organizm ostatecznie się poddał i dziewczynka przegrała walkę z chorobą. - Dzisiaj w nocy zasnęła na zawsze nasza Gabrysia… Tak bardzo wierzyłyśmy, że to jeszcze nie ten czas, że Ona pokona wszystko. Brakuje słów, które mogłyby wyrazić nasz smutek. Kiedy odchodzi dziecko, nasze serca rozpadają się na milion kawałków. Rodzinie Gabrysi i wszystkim Jej bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia - napisała na Facebooku Fundacja Rycerze i Księżniczki, która opiekowała się dziewczynką.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rząd PiS się posypał! Premier przyjął 10 DYMISJI
  2. Katastrofa! Rozbił się samolot, mnóstwo ofiar śmiertelnych
  3. Mega wpadka w Polsacie! Czołowy dziennikarz: „K*RWA!”
Źródło: kielce.onet.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News