Choć od śmierci Anny Przybylskiej miną w tym roku cztery lata, Polacy wciąż żywo interesują się tragedią popularnej aktorki. Przyjaciółka gwiazdy ujawniła niedawno skandaliczne kulisy sprawy związanej z artystką. Cały kraj ogarnął szok.

Katarzyna Bujakiewicz, także aktorka, była najbliższą przyjaciółką Anny Przybylskiej przez lata. Śmierć gwiazdy „Złotopolskich” była dla niej ciosem tak potężnym, że przez 3 lata unikała mówienia o tym traumatycznym przeżyciu. Wspomnienia przywołała dopiero, pomagając w tworzeniu książki o Przybylskiej pod tytułem „Ania”.

ZOBACZ TAKŻE: Nikt z bliskich o tym nie wiedział. Straszne kulisy śmierci Anny Przybylskiej

– To było trochę tak, że ta książka stała się jakimś rodzajem terapii. Ania jest ze mną całodobowo we wspomnieniach. Brakuje mi jej tak normalnie, fizycznie, na co dzień, żeby zadzwonić, pośmiać się. W tym świecie medialnym ona była tak niemedialna i to nas łączyło. Czas leczy rany i przyszedł moment, że jest mi łatwiej o tym mówić – opowiada „Fleszowi” Bujakiewicz.

Skandaliczne kulisy

Przyjaciółka Przybylskiej wypowiedziała się także w sprawie filmu o zmarłej gwieździe. Nie zostawiła suchej nitki na pomysłodawcach scenariusza, w którego powstawaniu nie uczestniczy. Dodała również, że produkcja najprawdopodobniej nie ujrzy światła dziennego.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda TVP wylatuje z hukiem! Wkurzona ujawnia kulisy

– Nie mam z tym projektem nic wspólnego. Radek Piwowarski coś tam pisze, ale z tego, co wiem, jest mało prawdopodobne, że dojdzie do realizacji scenariusza. Ja jedynie zgodziłam się na wypowiedź do książki na temat Ani – powiedziała Bujakiewicz.

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje młodziutka i piękna aktorka. Nagła śmierć, nic nie dało się zrobić

źródło: se.pl/fakt.pl

Gwiazdy, których karierę PRZEDWCZEŚNIE przerwała śmierć


12 szokujących faktów o śmierci, które zmrożą ci krew w żyłach

...

Zobacz również

Zobacz również