CAŁA POLSKA UDOSTĘPNIA! Polityk BEZCZELNIE odpowiedział na prośbę ludzi

CAŁA POLSKA UDOSTĘPNIA! Polityk BEZCZELNIE odpowiedział na prośbę ludzi

Rzadko się zdarza, żeby w Polsce wszyscy zjednoczyli się w jakiejś sprawie. Tym razem jednak sprawa jest o tyle bulwersująca, że należy ją nagłośnić w całym kraju. Burmistrz miejscowości Świdwin bezczelnie bowiem odpowiedział na prośbę mieszkańców.

Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne "Carpe diem" wystosowało do władzy pismo, w nadziei na pozytywne rozpatrzenie ich prośby. To z czym się spotkali nie można określić innym słowem niż: "bezczelność". Stowarzyszenie poprosiło o możliwość zorganizowania potańcówki dla mieszkańców Świdwina w Małym Parku. Mimo tego, iż wszyscy zgodnie wyrazili chęć zorganizowania wydarzenia burmistrz kategorycznie im tego zabronił. Co więcej, nie zdecydował się nawet uzasadnić swojej odmowy.

Burmistrz bezczelnie odmówił

W odpowiedzi na pismo z dnia 12.04.2018 r. dotyczące organizacji imprezy pn. "Roztańczone miasto" w Parku Solidarności w dniu 02.05.2017 r. informuję, że nie wyrażam zgody na powyższe - poinformował w oficjalnym piśmie, zamieszczonym poniżej. Mieszkańcy musieli się pogodzić z odmową, mimo tego, że nawet nie wytłumaczono im dlaczego właściwie nie mogą zrobić tak, jak wszyscy by chcieli. Trudno wytłumaczyć, czemu burmistrz zdecydował się być wobec swoich przyszłych wyborców aż tak bezczelny. Burmistrz Burmistrz odpowiedział mieszkańcom w ten sposób, fot. FacebookZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandaliczny wyrok! Słynna piosenkarka obraziła prezydenta, pójdzie siedzieć na 10 miesięcy
  2. Źle z Marylą Rodowicz! Piosenkarka musiała odwołać koncert
  3. Piosenkarka zamordowana! W SZÓSTYM miesiącu ciąży
  4. Rydzyk się przestraszył! Pokrętnie tłumaczy się z samochodów od bezdomnego 
  5. Hańba! Rydzyk zastraszył rząd, w kilka godzin dali mu miliony
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News