Cała Polska trzymała za niego kciuki. Właśnie znaleziono ciało bez rąk i głowy

Cała Polska trzymała za niego kciuki. Właśnie znaleziono ciało bez rąk i głowy Źródło: Fot. Wikimedia Commons

Zaginął ponad rok temu. Cała Polska mu kibicowała. Odnalazły się właśnie zwłoki bez rąk i głowy. Wiele wskazuje na to, że ciało należy do zaginionego mężczyzny.

Tym żyli Polacy. W poszukiwania zaangażował się nawet Krzysztof Rutkowski. Jednak działania detektywa okazały się bezowocne. Teraz jest przełom.

Odnalazł się Remigiusz Baczyński?

ZOBACZ TAKŻE: Krzysztof Jackowski ujawnia jak doszło do śmierci Piotra Kijanki! Mowa o zaginionym 30 grudnia 2016 roku Remigiuszu Baczyńskim. Mężczyzna zaginął po północy po imprezie firmowej. Wiadomo, przed wyjściem z zabawy wdał się z kimś w szarpaninę. Do tej Baczyński uznawany był za zaginionego. Zwłoki odnalezione zostały we wtorek rano przypadkiem przez mężczyznę spacerującego z psem przy Wiśle. Jest prawdopodobne, że ciało zostało wyrzucone przez wodę.

Śledczy wyjaśniają

ZOBACZ TAKŻE: Piekielnie ważny apel policji do wszystkich Polaków ws. Piotra Kijanki! UDOSTĘPNIAJCIE - Zwłoki prawdopodobnie zostały wyrzucone przez Wisłę. Możemy przypuszczać, że jest to korpus należący do mężczyzny, ale stan rozkładu był daleko posunięty, dlatego identyfikacja będzie możliwa dopiero po przeprowadzeniu sekcji zwłok i badań DNA - powiedziała na łamach Fakt24.pl Agnieszka Reniecka reprezentująca Prokuraturę Rejonową w Grudziądzu. Funkcjonariusze wyjaśniający zagadkowy zgon uważają, że Remigiusz Baczyński może być ofiarą zabójstwa. - Na tym etapie bierzemy pod uwagę wszystkie możliwe hipotezy włącznie z zabójstwem. Musimy ustalić dlaczego zwłoki były pozbawione głowy i rąk - stwierdziła Agnieszka Reniecka z Prokuratury. Źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News