Do szokującego zdarzenia doszło w poznańskim tramwaju. Nieznany mężczyzna zaczął wyżywać się na bezbronnych, skośnookich Azjatach, którzy podróżowali komunikacją miejską. Niestety, nikt nie zareagował w obronie ofiar, mimo że ofiarą agresora było również dziecko. Mężczyzna obrażał, bił w szyby i kazał Azjatom mówić po polsku. Żądał nawet wyjścia z kobietą i jej małym dzieckiem na bójkę na przystanku. 

To była pierwsza wizyta niskiego wzrostu Azjatki z jej jeszcze mniejszym dzieckiem w Polsce. Kobieta jechała w czwartek tramwajem numer 5 przez centrum Poznania, kiedy około 21:20 doszło do przykrego incydentu. Wystarczyło, by nieznany mężczyzna usłyszał tylko, jak Azjaci porozumiewają się w swoim języku, by wyzwolić swoją agresję. Zaczął w dzikim szale terroryzować turystów, którzy nie wiedzieli o co chodzi.

Mężczyzna zaczął krzyczeć do podróżnych z Azji „pedały skośnookie”, „brudasy”, „jesteś w Polsce, mów po polsku” i „Polska dla Polaków”. Rasistowskie odzywki niestety nie spotkały się z reakcją nikogo z podróżnych. Azjaci pozostali zostawieni na pastwę agresora. Furiat wstał, podszedł do kobiety i zaczął walić w szyby. Następnie wrzeszcząc namawiał ją i jej synka, by wyszli z nim na przystanku i bili się bez świadków.

Kiedy pojazd odjeżdżał, agresor skoczył od zewnętrznej strony na okno, przy którym siedzieli Azjaci. Udało się jednak zrobić zdjęcia mężczyzny. Sprawa zostanie zgłoszona na policję przez OMZRiK.

źródło: facebook.com

Które zwierzę jest najgroźniejsze dla ludzi? Możesz się MOCNO zdziwić!

...

Zobacz również

Zobacz również