Cała Polska mówi tylko o matce Kaczyńskiego! Właśnie ujawniono, co on i jego brat sądzili na temat swojej rodzicielki.

Matka Jarosława i Lecha Kaczyńskich zmarła pięć lat temu, 17 stycznia 2013 roku. Bliźniacy byli bardzo związani ze swoją matką Jadwigą. Ta śmierć doszczętnie wstrząsnęła Jarosławem.

ZOBACZ TAKŻE: Kaczyński czerwony ze złości, będzie DYMISJA! To, co zrobił ten minister przejdzie do historii

Kaczyński samodzielnie napisał nekrolog swojej matki

Stracił kolejną najważniejszą w jego życiu osobę. Media poinformowały wtedy, że przyczyną śmieci Jadwigi była niewydolność układu oddechowego i krążeniowego.

Matka prezesa PiS odeszła spokojnie, zasnęła i już nigdy więcej się nie obudziła. O tym fakcie poinformowała dziennikarzy jedna z najbliższych osób z otoczenia lidera „dobrej zmiany”.

Jarosław Kaczyński jest osobą, która lubi hucznie upamiętniać swoich bliskich, co na ulicach Warszawy widać każdego 10 dnia miesiąca.

Prezes PiS postanowił uczcić również pamięć swojej zmarłej matki w piątą rocznicę jej śmierci. Zamówił miejsce w prawicowej prasie, by opublikować nekrolog, o którym mówi już cała Polska.

Wzruszające słowa o matce Kaczyńskiego

Stał się tematem numer jeden we wszystkich mediach, ponieważ jest diametralnie różny od wcześniejszych. Dziennikarze zwrócili uwagę na to, że prezes PiS nie spieszył się z jego zamówieniem i zrobił to tuż przed kolejną rocznicą.

Wzruszający nekrolog napisany przez Kaczyńskiego został opublikowany w „Naszym Dzienniku”, „Gazecie Polskiej i w „Sieci”. Tuż nad nim widnieje zdjęcie Jadwigi Kaczyńskiej, które zdobi fioletowa róża.

 

– Była dla swoich najbliższych, dla mojego Brata i dla mnie, nauczycielem i podporą. Pozostała nią mimo bardzo ciężkiej choroby także w ostatnim okresie życia, po smoleńskiej tragedii. Pozostawiła po sobie najlepszą pamięć i niemożliwą do zapełnienia pustkę –  napisał Kaczyński w nekrologu.

ZOBACZ TAKŻE: Kaczyński nie może uwierzyć! Tuż przed katastrofą w kabinie SZALAŁ jego…

Tak upamiętnia się Smoleńsk - znane pomniki w Polsce i na świecie [ZDJĘCIA]


Jak wyglądała Marta Kaczyńska w dzieciństwie? 10 interesujących faktów z jej życia

...

Zobacz również