Cała Polska ma ubaw z posła PiS. Ochroniarz ścisnął i MOCNO trzyma mu...

Cała Polska ma ubaw z posła PiS. Ochroniarz ścisnął i MOCNO trzyma mu...

Jedno zdjęcie posła Prawa i Sprawiedliwości rozśmieszyło całą Polskę. Na tym widać deputowanego partii rządzącej podczas odwiedzin jednego z miast. Nie samo pojawienie się go wywołało ubaw, a raczej fakt, co trzyma mu ochroniarz. Jest jednak więcej powodów do śmiechu.

Zdjęcie, które wywołało salwy śmiechu przedstawia posła Jarosława Zielińskiego podczas wizyty w mieście Wydmina w woj. warmińsko-mazurskim. Deputowany pojawił się tam w asyście ochroniarza, który nie odstępował go na krok. Mężczyzna wiernie chodził za posłem. Niósł za niego białą paczkę, ale nie to najbardziej rozśmieszyło internautów. Ci zwrócili uwagę na to, że ochroniarz dzielnie trzymał nad posłem parasol. Scena ta wygląda faktycznie zabawnie, biorąc pod uwagę fakt, że poseł nie jest człowiekiem, nad którym trzeba roztaczać specjalną opiekę. Tego typu traktowanie zrozumiałe byłoby w stosunku do królowej brytyjskiej, a nawet wobec Andrzeja Dudy. W internecie zaroiło się od komentarzy, w których Zieliński wyszydzany jest do granic.

Skompromitowany parasolowy i dumny poseł

"Ten to ma klawe życie. Zastanawia natomiast postawa niosącego parasol. Nie czuje kompromitacji siebie w roli parasolowego?", "Żenada. Tak państwowe koryto ryje prywatne berety.", "Rząd specjalnej troski" - to kilka z komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciem opublikowanym na Twitterze. Nie brak jednak komentatorów, którzy poszli dalej. Ci zauważyli, że ulica, po której przechodził poseł, była zamknięta. Nie wiadomo czy specjalnie dla niego, czy wynikało to z innych względów. Nie zabrakło jednak i w tym wypadku uszczypliwości: "Trzeba było postawić słupki przed przejściem dla pieszych i postawić policjanta z drogówki, bo przechodzi osoba niemogąca unieść parasola. Jak będzie ten Zieliński chodził za jakiś czas przez ulicę, kiedy już ministrem nie będzie?".

Ten się śmieje, kto się śmieje...

Ostatnio jednak nie tylko to zdjęcie ośmieszyło partię Jarosława Kaczyńskiego. Podczas miesięcznicy wypłynęła fotografia ośmieszająca ministra spraw wewnętrznych, Mariusza Błaszczaka. Prawo i Sprawiedliwość także jednak miało niedawno powody do śmiechu przez zdjęcia Lecha Wałęsy bez ubrań, które znalazły się w sieci. źródło: twitter.com/kizinievic źródło: twitter.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News