Makabryczne wieści z Wielkiej Brytanii. Nieznany sprawca dokonał zamachu na jednostkę wojskową w tym kraju. Służby już zabezpieczyły miejsce zdarzenia. Sytuacja jest obecnie kontrolowana przez siły wojska i policji. 

Do zamachu doszło na jednostkę wojskową żołnierzy armii USA w bazie RAF „Milden­hall” w Suf­folk około godziny 15:00 w poniedziałek. Nieznany mężczyzna rozpędził się samochodem i próbował sforsować bramę prowadzącą do jednostki. Jak mówią żołnierze ze stróżówki, furiat był naprawdę blisko swojego celu.

ZOBACZ TAKŻE: Kościół wyleciał w powietrze! Zamachowcy TERAZ mordują ocalałych

Samochodem w jednostkę wojskową

Na miejsce natychmiast wezwano policję, a agresor wzięty został na celownik karabinów strażników bramy. Nie wiadomo dlaczego zdecydował się na staranowanie wjazdu. Policja, która przybyła na miejsce i aresztowała napastnika, nie podaje na razie jego motywów ani narodowości. Milczą także władze jednostki Midenhall.

Brak informacji i taki agresywny atak wywołały przerażenie w całej Europie. Dotąd bowiem nie zdarzyło się, by napastnik wziął na cel obiekty wojskowe. Jak mówią przerażeni ludzie, jeśli agresorzy biorą na cel żołnierzy, nikt nie może czuć się bezpieczny. Kolejnego tak agresywnego ataku obawiają się także władze UE, które nie były przygotowane na taki incydent.

ZOBACZ TAKŻE: ZAMACH na polskie służby! EKSPLOZJA w zaminowanym budynku

źródło: tosiedzieje.pl

Jakie sekrety skrywa przeszłość Merkel? 10 nieznanych faktów z życia kanclerz


8 zdumiewających faktów o współczesnych terrorystach

...

Zobacz również