Były współpracownik George’a Sorosa, miliardera angażującego się w światową politykę, ujawnił, że już 15 marca rozpocznie się globalny chaos. Victor Sperandeo jest przekonany, że początek końca świata jaki znamy rozpocznie się w Holandii. 

Victor Sperandeo to były współpracownik Sorosa, a obecnie prezes Alpha Financial Technologies i EAM Corporation. Finansista i znany giełdowy gracz roztacza wręcz apokaliptyczne wizje społeczne i gospodarcze, choć część społeczeństwa popiera taki Uważa, że globalny chaos rozpocznie się w Holandii, kiedy to 15 marca obywatele pójdą do urn.

– Świat jaki znamy się skończy. To będzie absolutnie popierdolony chaos. W Holandii wybory wygra Greets Wilders, znany z poglądów antyislamskich. On powiedział, że muzułmanie powinni pozostać w swoich krajach i nie przybywać do Holandii. Wilders ma poparcie coraz większej liczby Holendrów. Jego zwycięstwo będzie oznaczało, że Holandia może opuścić Unię Europejską, podobnie będzie we Francji. Le Pen ma szansę wygrać. Jak wygra, to Francja również opuści Unię. Wtedy nastąpi początek końca. Unia się rozpadnie i państwa powrócą do swoich dawnych walut. Nastąpi kompletny chaos. W niektórych krajach, takich jak Włochy będzie wielka inflacja.

Sperendao przekonuje, że za półtora miesiąca będziemy świadkami początku końca świata jaki znamy.

– Europa była zawsze bardzo ważnym regionem świata i świat będzie odczuwał skutki jej upadku.To fatalnie odbije się na amerykańskiej giełdzie. Z powodu totalnej depresji w świecie ludzie przestaną kupować amerykańskie obligacje. To się zacznie 15 marca i nikt o tym nie mówi. Mam wielką ochotę przejść na oszczędności w złocie, w 100 procentach. Unia Europejska została zbudowana przez Francję i Niemcy, bez Francji nie ma Unii”.

...

Zobacz również