Były prezydent RP potwierdza słowa Biedronia: Kaczyński jest gejem

Były prezydent RP potwierdza słowa Biedronia: Kaczyński jest gejem Źródło:

Pod koniec lutego Robert Bierdroń wywołał prawdziwą polityczną burzę. Podczas programu "Skandaliści" przyznał, że Jarosław Kaczyński jest gejem. Teraz jego słowa potwierdził Lech Wałęsa.

Były prezydent Polski zaskoczył zgromadzonych na spotkaniu Komitetu Obrony Demokracji sugerując, że Kaczyński jest gejem.

Lech Wałęsa zapytany o współpracę z braćmi Kaczyńskimi w latach 90-tych, opowiedział o nieudanych próbach sojuszu z Jarosławem i Lechem.

- Jednego odesłałem do żony, drugiego odesłałem do męża - podsumował swoje wspomnienia ku zaskoczeniu zebranej publiczności.

Lech Wałęsa i Robert Biedroń to nie pierwsze osoby, które publicznie przyznają, że Kaczyński jest homoseksualistą. W 2015 roku opowiadał o tym Zbigniew Stonoga.

- Jak pokazuje życie Jarosławowi Kaczyńskiemu wszyscy muszą robić dobrze. Politycznie dobrze mu robi Prezydent ponoć ekstra Zbigniew Ziobro ale na 100 procent od ostatnich 19 lat robi mu dobrze jego kierowca z Doryckiej. Ta mała kanalia nienawidzi Polaków i jest gejem choć gejostwo w jego wydaniu może obrażać te środowiska. – napisał Stonoga w sierpniu 2015.

 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News