Były mąż Kaczyńskiej twierdzi, że dostał Porsche od bezdomnego

Były mąż Kaczyńskiej twierdzi, że dostał Porsche od bezdomnego

O Marcinie Dubienieckim było swego czasu bardzo głośno. Najwyraźniej znów chce wrócić na usta wszystkich. Były mąż Kaczyńskiej twierdzi, że dostał Porsche od bezdomnego.

Marcin Dubieniecki to były mąż Kaczyńskiej, któremu nie wiedzie się teraz najlepiej na drodze prawnej. Aktualnie jest oskarżony o wyłudzenia z PFRON. Teraz zaskakuje. ZOBACZ TAKŻE: Rydzyk przerażony. Za historię o bezdomnym może trafić do wiezienia!

Porsche od bezdomnego

Jakiś czas temu pisaliśmy o ojcu Rydzyku, który twierdził, że bezdomny ofiarował mu samochód. Słowa katolickiego magnata odbiły się echem po całej Polsce. O ofiarowanym przez bezdomnego aucie powstało mnóstwo memów, kabarety tworzyły o tym skecze, a gazety i portale rozpisywały się o tym, co też w głowie ma aktualnie ksiądz Tadeusz Rydzyk. Widocznie Marcin Dubieniecki odnalazł w jego historii inspirację. Teraz bowiem sam twierdzi, ze dostał Porsche od bezdomnego. ZOBACZ TAKŻE: Papież Franciszek powiedział, że odejdzie za mniej niż miesiąc

Przekręty Dubienieckiego

Przypominamy, że Dubieniecki jest oskarżany przez prokuraturę o to, że wraz z Wiktorem D. kierował grupą przestępczą, która wyłudzała pieniądze z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Według ustaleń śledztwa wyłudzili ok. 14,5 mln zł. W związku z tą sprawą śledczy podjęli decyzję o zlicytowaniu dwóch aut byłego męża Marty Kaczyńskiej: marki Porsche 911 – Carrera 2 i Carrera 4S. ZOBACZ TAKŻE: Co za bezczelność. Ojciec Rydzyk naprawdę znowu to zrobił!

Były mąż Kaczyńskiej jak ojciec Rydzyk

Jednak w ostatni weekend Marcin Dubieniecki pojawił się w Sopocie za kierownicą porshe 911 GTS Carrera. Był mąż bratanicy Jarosława Kaczyńskiego stwierdził, że dostał to porsche od bezdomnego pana Mirosława z Warszawy. Niesamowite, że tylu bezdomnych chce się dzielić swoimi dobrami z innymi "potrzebującymi". Warto dużo chodzić po mieście, może i do kogoś z nas uśmiechnie się szczęście w postaci luksusowego auta darowanego nam przez bezdomnego. Źródło: wprost.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News