Były mąż Marty Kaczyńskiej, Marcin Dubieniecki, znalazł nową, zaskakującą pracę. Adwokat o sprawie poinformował na Twitterze. Już posypały się negatywne komentarze pod jego adresem.

Jak się okazuje, Dubieniecki będzie teraz bliżej związany z Gdynią. Wszystko przez to, że były mąż prezydenckiej córki został współwłaścicielem klubu piłkarskiego, który jest obecnym zdobywcą Pucharu Polski – mowa oczywiście o Arce Gdynia. Jak skomentował Dubieniecki, „liczy na konstruktywną współpracę z zarządem klubu”.

– Od poniedziałku oficjalnie jako współwłaściciel klubu Arka Gdynia. Liczę na konstruktywną współpracę z obecnym zarządem i akcjonariuszami – skwitował były mąż Kaczyńskiej.

Pod jego wpisem wcale nie fetowano. Internauci komentowali jego wpis od słów „Arka Gdynia kurwa świnia” po obelgi pod jego adresem. Niektórzy grozili mu prokuraturą i zwracali uwagę, że szefowanie gdyńskiemu klubowi, kiedy wciąż ma się nieczyste ręce, może zaszkodzić zdobywcom Pucharu Polski.

Przypomnijmy, że Dubieniecki wciąż jest na bakier z prawem. Były mąż Kaczyńskiej został oskarżony o wyłudzenie ogromnej sumy z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Jego prawnik utrzymuje, że Dubieniecki jest czysty jak łza. Na wolności znajduje się jednak tylko dlatego, że wpłacił 3 mln złotych kaucji.

...

Zobacz również

źródło: twitter.com/Dubieniecki