Problemy celebrytów są czasem tak absurdalne i oderwane od rzeczywistości, że nie wiadomo – śmiać się, czy płakać. Tak jest też w przypadku batalii Joanny Krupy.

Krupa wytoczyła proces swojej byłej koleżance, która zasugerowała, że modelka nie dba o higienę intymną. Do sprawy swoje trzy grosze próbuje właśnie wnieść były mąż Krupy.

Kiedyś Joanna Krupa i Brandi Glanville były ze sobą blisko. Ich przyjaźń zakończyła się, kiedy ta druga poddała w wątpliwość higienę intymną polskiej modelki.

Krupa postanowiła wytoczyć proces Glanville. Była przyjaciółka modelki nie daje za wygraną. Powiedziała ostatnio, że Krupa nie dostarczyła na czas wyników badań ginekologicznych. Z tego powodu domaga się wycofania pozwu.

Teraz głos w sprawie zabrał były mąż Krupy. Mimo iż niedawno showbiznesem wstrząsnęła informacja o rozwodzie Romaina Zago z modelką, mężczyzna zdaje się nadal ją wspierać.

 – Jeśli chcecie, żebym skomentował tę głupią sprawę, muszę powiedzieć, że cipka Joanny pachnie wspaniale, lepiej, niż jakiejkolwiek innej kobiety na świecie. Przysięgam na Boga, Jezusa, moich braci i mojego ojca – skomentował sprawę Zago.

fot. Instagram/joannakrupa
fot. Instagram/joannakrupa
fot. Instagram/joannakrupa
fot. Instagram/joannakrupa

źródło: Pudelek

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=1CuF_GBTFOQ

...

Zobacz również