Była żona Wiśniewskiego przerwała milczenie. Ujawniła szokujące kulisy ich rozwodu

Była żona Wiśniewskiego przerwała milczenie. Ujawniła szokujące kulisy ich rozwodu Źródło: screen tvn.pl

Żona Wiśniewskiego - na to określenie w różnych etapach życia lidera grupy "Ich Troje" załapały się cztery kobiety. Trzy razy małżeństwa wokalisty kończyły się rozwodami. O skutku rozejścia się i jego wpływie na dzieci opowiedziała przed kamerami była żona Michała.

Żona Wiśniewskiego, jaką by kobietą nie była na co dzień, nie będzie miała łatwo. Już Mandaryna poślubiała lidera grupy Ich Troje, który miał za sobą nieudane małżeństwo. Również i ten związek nie przetrwał próby czasu.

Skutki rozwodu - była żona Wiśniewskiego przerywa milczenie

O skutkach rozstania i wpływie rozwodu na dzieci opowiadali goście programu "Pytanie na śniadanie". Uczestniczyła w nim Mandaryna, druga żona Michała Wiśniewskiego, jeszcze z czasów świetności "Ich Troje". Jej komentarz poprzedziła znamienna wypowiedź psycholożki. Wprost przyznała, że istnieje coś takiego jak łatka dzieci "rozwodowych", które mają w życiu pod górkę.

Psycholog: "rozwód problemem dla dzieci na całe życie"

- Zabieramy kawałek szczęścia dzieciom. Mają one później problem przez całe życie. Od rodziców zależy jedynie czy będzie on mniej czy bardziej zauważalny - mówiła w programie psycholog Agnieszka Balcerzak. Wyliczała największe trudności dzieci z rodzin rozwodowych. Mówiła przede wszystkim o niskiej samoocenie, problemach w koncentracji w nauce w szkole, poczuciu odrzucenia. W sprawie wypowiadała się Marta Wiśniewska. Rozeszła się z Michałem Wiśniewskim, kiedy ich dzieci - Xavier i Fabienne - były bardzo małe. - Moje dzieci nie chodziły jeszcze do przedszkola, były bardzo malutkie. Nie przeżywały tego bardzo - mówiła w programie. Przyznała jednak, że rozwód udzielił się małym pociechom.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Może zabieramy dzieciom kawałek, ale możemy też dać im dużo więcej szczęścia. W domach gdzie są ciągłe awantury i trauma to gorsza sytuacja niż w rodzinach gdzie małżonkowie żyją osobno - mówiła.

Mandaryna: "moje dzieci nie mają problemów w szkole"

- A dziś są szczęśliwe, nie mają problemów w szkole. Tam gdzie uczęszczają (do szkoły - przyp. red.) nie ma podziału na dzieci zwykłe i z rodzin rozwiedzionych. Nigdy nie traktowałam ich jako dzieci po rozwodzie, nad którymi trzeba było się specjalnie pochylać. Oni od zawsze wychowywali się w domu pełnym ludzi. Dzieci nie spotkały się też z samotnością mamy - przyznała w TVP Mandaryna. Zaznaczała, że ból rozwodu starała naprawić się późniejszą poprawną relacją z Michałem. - Zawsze mobilizowałam go do tego, aby nadal był dla dzieci fajnym tatą, co oczywiście nie było po rozwodzie łatwe - powiedziała.Najlepsze newsy dnia:

  1. Gdzie mieszka Pola Raksa? Nie zgadniecie, gdzie UKRYWA się gwiazda
  2. W PRL-u kochali ją wszyscy. Jej córka zginęła tragicznie, do dzisiaj ją opłakuje
  3. Mandaryna przerywa milczenie. Opowiedziała o horrorze w małżeństwie z Wiśniewskim
  4. Po 13 latach Mandaryna przerywa milczenie ws. „Ewry najt”. Fani pękają ze śmiechu
  5. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
Następny artykuł