Daniel Olbrychski znany jest nie tylko ze swojej ponadprzeciętnej gry aktorskiej, ale także ze swoich miłosnych podbojów. Tym razem cała prawda wszyła na jaw. Była żona polskiego amanta, Zuzanna Łapicka, opowiedziała o życiu z Olbrychskim. Jak ujawniła, zdrada to był chleb powszedni.

Już 23 maja pojawi się książka napisana przez byłą żonę Olbrychskiego. Jak ujawnia w niej córka znanego aktora, Andrzeja Łapickiego, przeżywała koszmar na jawie. Jej przystojny mąż nie szanował przysięgi małżeńskiej. Łapicka wyznała prawdę o licznych zdradach filmowego Kmicica.

Daniel Olbrychski wielokrotnie zdradzał żonę

Niestety życie u boku mężczyzny, który na każdym kroku jest adorowany, jest okropne. Łapicka opisała słynny romans Olbrychskiego z francuską aktorką. Ich relacja była koszmarem dla młodej żony uziemionej z dzieckiem w kraju. Choć był to jeden z wielu romansów jej męża, ten zapamiętała szczególnie.

Anouk Aimée zachwycałam się – jak wszyscy – w filmach Federica Felliniego, nie mówiąc o oscarowej ‚Kobiecie i mężczyźnie’ (1966) Claude’a Leloucha, ze słynnym śpiewanym ‚Szabadabada’. To wszystko było dla mnie, wówczas 12-letniej, jakieś magiczne, z innego, odległego świata. I nagle po kilkunastu latach ta niezwykła kobieta z celuloidu zakochuje się w moim młodym, trzydziestoparoletnim wówczas mężu, który mimo stanu wojennego w Polsce pojawia się w Paryżu, żeby zagrać u Leloucha w ‚Les uns et les autres’ (1981, ‚Jedni i drudzy’). Miał podpisany wcześniej kontrakt, więc go wypuścili, a ja zostałam bez paszportu w Polsce – można przeczytać we fragmencie książki Łapickiej.

Łapicka podaje też w książce, w jaki sposób dowiedziała się o zdradzie męża. Jej wspomnienia są traumatyczne. To, co musiała przeżywać młoda kobieta, która pojechała do Francji by niemal przyłapać męża na gorącym uczynku, jest niewyobrażalne.

I wtedy jakiś być może złośliwy, znający sytuację ubek wręczył mi paszport. Obawiając się rychłej zmiany tej decyzji, wsiadłam w pierwszy samolot do Paryża. Na lotnisku, na prośbę nieobecnego Daniela, czekał na mnie mieszkający od lat we Francji Andrzej Żuławski. Zainstalował mnie z Weroniką w swojej posiadłości pod Paryżem, w wiosce Fromont, w domku gościnnym, był kochany, zrobił kolację i natychmiast mnie poinformował, że Daniel ma romans z Anouk Aimée – wyznała Łapicka.

Nie tylko Łapicka ostro o aktorze

Niedawno pojawiła się książka Andrzeja Łapickiego, który wyraził swoją niechęć do byłego zięcia. Aktor wiedział, że Olbrychski nie był dobrym mężem dla jego ukochanej córki. Wspomnienia po latach mogą mocno nadwyrężyć opinie, która przez lata budował Daniel Olbrychski. Książki Łapickich wychodzą jedna po drugiej. Obie nie są przychylne wobec sławnego aktora.

 

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie tylko syn Martyniuka ma kłopoty. CBA zatrzymało gwiazdora disco polo
  2. Chcecie zobaczyć Masę bez kominiarki? Jego zdjęcie pojawiło się w sieci
  3. Strasburger upokorzył uczestniczki programu. Gorzkie przeprosiny

Dlaczego to zrobiły? 14 gwiazd, które odebrały sobie życie [ZDJĘCIA]


Który znany dziennikarz jest bratem Magdy Gessler? Zdziwisz się! 10 sekretów z życia restauratorki

Źródło: natemat.pl