Była twarzą Polsatu i TVP. Po latach ujawnia kulisy, które niejednego zaskoczą

Była twarzą Polsatu i TVP. Po latach ujawnia kulisy, które niejednego zaskoczą

Agata Młynarska od lat pozostaje jedną z najbardziej znanych polskich dziennikarek. Prezenterka współpracowała już z takimi stacjami, jak TVP oraz Polsat, a wkrótce zobaczymy ją także w TVN Style. Gwiazda zdecydowała się więc opowiedzieć o kulisach początków swej kariery.

Młynarska jest znana widzom od naprawdę wielu lat. Widzowie będą mogli wkrótce oglądać ją w telewizji TVN, gdzie otrzymała naprawdę ważną funkcję.

Gwiazda TVP zmienia swoje zawodowe życie

- Agata Młynarska obejmuje odtąd nową rolę w ramach połączonego portfolio Discovery i TVN. Dziennikarka, producentka oraz osobowość telewizyjna została nową twarzą TVN Style. Rola ta zakłada również działania promocyjne. Co więcej, Agata Młynarska będzie wspierać także nowe projekty: programowe, biznesowe i inne - czytamy w komunikacie biura prasowego stacji. Jako że Młynarską czekają teraz nowe wyzwania, dziennikarka zdecydowała się publicznie powspominać początki swej kariery. Nawiązała tym samym do faktu, iż po raz kolejny przyjdzie jej współpracować ze swą siostrą.

Szczególne zdjęcie sprzed lat

- Połowa lat 90-tych. Nagrywamy dla TVP2 porogram z piosenkami francuskimi, śpiewanymi przez Paulinę. Ja tu w roli wielokrotnie złożonej. Jako redaktoro-reżysero-charakteryzatoro. W redakcji programów rozrywkowych Dwójki było to normą. Z Pauliną kilka razy przecięły się nasze drogi w pracy, ale zawsze trzymałyśmy się zasady odrębności. Zdrowiej i lepiej. Ale patrząc na to zdjęcie, wzruszam się ogromnie. Wspaniała to była współpraca - napisała dziennikarka, publikując wyjątkową dla siebie fotografię. Agata Młynarska Fot. Instagram/Agata Młynarska Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. W szpitalu życie Edyty Górniak wywróciło się do góry nogami. Sensacyjne informacje
  2. Pamiętasz Bohuna z Ogniem i Mieczem? Tak wygląda po próbie samobójczej
  3. Zawiodło go serce. Przyjaciel Fronczewskiego przerwał milczenie
  4. Przycinanie uszu i ogonów: ten makabryczny proceder nadal ma miejsce w Polsce
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News