Była Pierwsza Dama NIE ŻYJE
Malwina Kossela - 17 Kwietnia 2018

Była Pierwsza Dama NIE ŻYJE

To straszna tragedia dla wszystkich bliskich jej osób. Była Pierwsza Dama nie żyje. Najpierw pogorszył się znacząco jej stan zdrowia, a teraz pojawiła się ta straszna wiadomość.

Żona byłego prezydenta USA, Barbara Bush odeszła. Najpierw pojawiły się informacje o tym, że nie chce ona podjąć leczenia, potem, że stan jej zdrowia się pogorszył, a teraz wiemy już, że zmarła.

Odeszła była Pierwsza Dama Stanów Zjedoczonych

Była Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych Barbara Bush to żona 41. prezydenta Stanów Zjednoczonych George’a H.W. Busha. To także matka 43. prezydenta USA George’a W. Busha. Informacje o jej śmierci podał m.in. CNN. To szczególnie trudny dzień dla całej jej rodziny, ale również dla wszystkich Amerykanów, których śmierć Barbary Bush głęboko poruszyła.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Bardzo smutne informacje o Gollobie. Sportowiec niewyobrażalnie cierpi
  2. Nie żyje R. Lee Ermey. Legendarny aktor z filmu Kubricka
  3. Zmasakrowali legendę polskiego sportu. Nikt mu nie pomógł
krew_januarego8 najdziwniejszych relikwii, które przyprawią cię o zawrót głowyCzytaj dalej
Polscy politycy na wzruszających zdjęciach rodzinnych [ZOBACZ!]Polscy politycy na wzruszających zdjęciach rodzinnych [ZOBACZ!]Czytaj dalej
Źródło: wiadomości.wp.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News