Była Bieniuka ujawniła kulisy ich związku! Nie będzie zadowolony

Była Bieniuka ujawniła kulisy ich związku! Nie będzie zadowolony

Nagłe odejście Anny Przybylskiej było dla niej wielkim ciosem. Jak jednak mówił sam ojciec jej dzieci i miłość życia, Jarosław Bieniuk musiał "próbować żyć dalej". Niestety jego związek z Martyną Gliwińską nie okazał się długotrwałą relacją.

Gdy w 2014 roku na raka trzustki zmarła Anna Przybylska, życie jej rodziny uległo całkowitej zmianie. Żałoba po gwieździe polskich kina i modelingu była niezwykle bolesna, lecz Jarosław Bieniuk nie zamierzał tkwić w niej do końca życia. Dziś widać, że czteroosobowa rodzina gwiazdy radzi sobie doskonale i choć media próbują wyciągać z ich życia jak najwięcej szczegółów i zniszczyć jej prywatność, dosyć skutecznie się temu opiera. O potrzebie nowego związku i pamięci o Ani były piłkarz wypowiadał się w bardzo trzeźwy i rozsądny sposób. - Pokaż mi osobę, która odpowie mi, dlaczego to się musiało stać. Nie ma takiej. Musisz to po prostu przyjąć za fakt i próbować żyć dalej - mówił Bieniuk.

Jarosław Bieniuk obnażony przez byłą partnerkę

Wybranką Bieniuka została architektka wnętrz Martyna Gliwińska. Ich związek niestety nie trwał długo i rozpadł się. Jednym z powodów rozejścia się pary było ciągłe porównywanie projektantki do Anny Przybylskiej. - Prawdziwe szczęście zaczyna się wtedy, gdy nie musisz już porównywać się do wszystkich - tak Gliwińska opisała spędzony z Bieniukiem czas. Była dawnego piłkarza nie ograniczyła się jednak do tego wyznania. W rozmowie z "Super Exrpessem" obnażyła ojca dzieci Anny Przybylskiej, wskazując na powody końca ich miłości. Co ciekawe do tej pory media podawały, że rozstanie nastąpiło w atmosferze przyjaźni. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ośmiorniczki i nagrody to przy tym nic. Wyciekły POWALAJĄCE wydatki polityków
  2. Gessler wyjawiła tajemnicę swoich fanów. „Chcą poczuć mój zapach”
  3. Polska aktorka bardzo cierpi. Musi poddać się operacji
źródło: popularne.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News