Pod wpływem czasu zmieniamy się nie do poznania. Dowodem na to jest dawny dziennikarz znany z TeleExpressu, który wracając na wizję po dwudziestu latach, zszokował widzów swoim nowym wyglądem.  

Piotr Gembarowski zasłynął jako dziennikarz już w latach 90., ale tuż po przygodnym romansie z Edytą Górniak wycofał się z życia publicznego. Teraz wraca do telewizji i zadziwia swoją przemianą. Pamiętacie go?

Praca w telewizji

Gembarowski przed laty bardzo dobrze zapowiadał się jako dziennikarz. W krótkim czasie zaczął prowadzić hitowe programy, takie jak „Teleexpress” oraz „Kawa czy herbata”.

Jego karierę zniszczył jednak wywiad z Marianem Krzaklewskim, ktory odbył się w 2000 roku, gdzie polityk nie chciał odpowiadać na pytania oraz lekceważył Gembarowskiego. Dziennikarz nie zachował wówczas nerwów ze stali i skończyło się to zawieszeniem oraz oficjalnym odejściem z Telewizji Polskiej cztery lata później.

ZOBACZ TAKŻE: Polski urząd STROLLOWAŁ dziennikarza. To pismo jest najlepszym memem świata

Romans z Edytą Górniak

Ten związek nie był długi, ale bardzo burzliwy i głośny w mediach. Para była ze sobą zaledwie trzy miesiące i już stała się jedną z najpopularniejszych miłości polskiego show-biznesu.

Uzdolniona wokalistka i popularny swego czasu dziennikarz poznali się w 1994 roku i już wtedy między nimi pojawiła się chemia. Edyta uważała go nawet za faceta, z którym będzie mogła założyć rodzinę, ale nie potrafili porozumieć się w sprawie wzajemnego kontrolowania.

ZOBACZ TAKŻE: Słynny dziennikarz brutalnie zamordowany w centrum Warszawy. Skandaliczne zachowanie policji

Wielki powrót

Dziennikarz otworzył własną firmę szkoleniową, ale nie była ona bardzo dochodowym interesem, zatem po kilku latach znowu wrócił do mediów. Początkowo Piotr prowadził audycję w jednej z rozgłośni radiowych. Teraz ma własny program w Superstacji, który nazywa się „Debata Gembarowskiego”. Dziennikarz zaprasza do siebie zazwyczaj dwóch polityków o zupełnie odmiennych poglądach.

Jak teraz wygląda? Zupełnie inaczej niż 20 lat temu! Nowego Gembarowskiego nie poznałaby nawet dawna kochanka! Jego krótkie, szpakowate włosy są teraz czarne, dużo bujniejsze. Dziennikarz zapuścił brodę, zrezygnował z okularów i prezentuje się teraz znacznie lepiej.

Nie wierzycie? Zobaczcie sami!

fot. YouTube
fot. YouTube

Źródło: teleshow.wp.pl

...

Zobacz również

Gwiazdy jej nienawidzą! Aktorka BEZLITOŚNIE parodiuje ich zdjęcia

9 pięknych księżnych, których historia urzekła świat