Już 17 lat minęło od pierwszej edycji programu Big Brother w TVN, jednak ta gwiazda wciąż odcina kupony od sławy. Nie zdawał sobie sprawy z tego, że program może mu przynieść taką popularność. Dzisiaj nie zobaczymy go już na ekranach naszych telewizorów, a jego losy potoczyły się naprawdę zaskakująco.

Choć nie stanął na podium w finale programu, zrobił wielką karierę. Dziś jest biznesmenem i zajmuje się promocją elitarnego sportu. Sprawdźcie, co słychać u Klaudiusza z Big Brothera.

Do programu trafił z Niemiec, gdzie pracował jako kucharz w kasynie. Klaudiusz Ševković do Polski przyjechał na dwa tygodnie, żeby odwiedzić rodzinę. Wkrótce nadarzyła się okazja na udział w programie TVN. Skorzystał z niej i nie żałuje.

Reality show w TVN otworzyło mu drzwi do kariery

– Dzięki programowi odkryłem w sobie wiele talentów. Stwierdziłem, że warto to wykorzystać. Wydałem płyty, napisałem książki, a później prowadziłem programy kulinarne i Telezakupy Mango – przyznał były gwiazdor TVN.

Praca w show-biznesie otworzyła mu wiele drzwi. Natychmiast zebrał grono fanów, którzy rozpoznają go do dziś.

– Ludzie ciągle zaczepiają mnie na ulicy – mówi dumny celebryta.

Był prowadzącym, autorem książek kulinarnych a także piosenkarzem. Wydał album „Optymista” i singiel „To co najważniejsze”. Szeroka publiczność zapamiętała go jednak z programu telewizyjnego, w którym prowadził telezakupy.

Klaudiusz Ševković postanowił się wycofać z show-biznesu. Zajął się polityką. Po raz trzeci został radnym w Chorzowie, działa lokalnie. W 2003 roku został także prezesem żeńskiego klubu sportowego KPR Ruch Chorzów. Od 2007 roku jest menadżerem polskiej reprezentacji kobiet w piłce ręcznej. Jakiś czas temu został pobity przez pseudokibica. Ta nieprzyjemna sytuacja pokazuje, że sława ma blaski i cienie. Sprawą obecnie zajmuje się tamtejsza prokuratura.

Gwiazda Big Brothera obecnie jest project menagerem w jednej z wielkich śląskich firm, która zajmuje organizacją eventów golfowych. Klaudiusz Ševković pokazuje na swoim Instagramie, że wiedzie wspaniałe życie. Na początku lipca opublikował zdjęcia z wakacji w Dubaju. Aktywna na Instagramie jest również córka Ševkovića – Vanessa. Trzeba przyznać, że 21-latka zachwyca urodą i sposobem życia. Czy pójdzie w ślady ojca i zostanie celebrytką?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tajemnica TVN-u ujawniona! Wiadomo już jak wyglądają kulisy

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wstrząsające informacje. Nie żyje największa gwiazda Big Brothera

PRZECZYTAJ TAKŻE: Nie żyje największy z psich bohaterów. Zabili go w bestialski sposób

Córka Klaudiusza, Vanessa, fot. Instagram
fot. instagram

Dramatyczne wyznania gwiazd! Cierpią na psychiczne choroby

Na pewno nie poznajesz tej znanej prezenterki! Tak zmieniały się gwiazdy TVP

Zobacz również