Były prezydent Stanów Zjednoczonych, George Bush Senior, stwierdził, że obywatele USA nie znieśliby prawdy o UFO. Niejednoznaczna odpowiedź byłego prezydenta wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród środowisk zajmujących się badaniem zjawisk UFO.

Dwóch byłych prezydentów USA, George W. Bush Senior i jego syn George W. Bush Junior biorą aktualnie udział w kampanii wyborczej Jeba Busha (syn Busha Seniora). Mają nadzieję, że ich wsparcie pomoże w tym by najważniejszy urząd w USA objął kolejny członek rodu.

Podczas jednego z kampanijnych spotkań z wyborcami Jeba, z publiczności padło pytanie o to kiedy i czy rząd Stanów Zjednoczonych powie swoim obywatelom prawdę o tajemniczych zjawiskach UFO.

Odpowiedź byłego prezydenta i szefa CIA, mimo że niejednoznaczna, zaskoczyła wszystkich zebranych oraz odbiła się echem w środowisku badaczy zjawiska niezidentyfikowanych obiektów latających. George W. Bush Senior odpowiedział, że Amerykanie „nie znieśliby prawdy”.

To nie pierwsza taka odpowiedź na ten temat, która padła z ust Busha Seniora. Podczas kampanii prezydenckiej w 1988 roku zadano mu podobne pytanie tj. czy jeśli zostanie prezydentem i zyska dostęp do tajnych informacji to ujawni prawdę na temat UFO. Bush Senior odpowiedział wtedy, że osobiście jest bardzo ostrożny w ujawnianiu tajnych informacji.

Tak jak w 1988 roku, tak i teraz odpowiedź byłego prezydenta, który był również dyrektorem CIA wzbudziła w środowiskach badaczy UFO ogromne emocje. Niejednoznaczna odpowiedź na taki temat padająca z ust człowieka posiadającego dostęp do najtajniejszych informacji jednego z najpotężniejszych krajów na świecie pozostawia bowiem ogromne pole do spekulacji. Może to też być po prostu sposób na przyciągnięcie uwagi na kandydaturę swojego syna.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:


bh, źródło: worldnewsdailyreport

...

Zobacz również