Cały świat płacze przez to zdjęcie. Widok przy trumnie Busha rozdziera serce
Patryk Korzec - 4 Grudnia 2018

Cały świat płacze przez to zdjęcie. Widok przy trumnie Busha rozdziera serce

George H.W. Bush był 41. prezydentem Stanów Zjednoczonych i dał się poznać jako osoba wyjątkowo sprawiedliwa, rozważna i odpowiedzialna. Wiadomość o jego śmierci była ogromnym ciosem nie tylko dla Amerykanów, ale i dla ludzi na całym świecie. Teraz opublikowano wstrząsające zdjęcie, które rozrywa serca.

Bush był najsłynniejszym politykiem na całym świecie na początku lat 90. XX wieku. Dla wielu ludzi był prawdziwym bohaterem, który nie boi się wyzwań, ryzyka, jednak w podejmowanych przez siebie decyzjach jest zawsze troskliwy i opiekuńczy względem swoich dzieci - Amerykanów. Mężczyzna zmarł 1 grudnia 2018 roku, a tuż po ogłoszeniu tej informacji wszyscy politycy na całym świecie publikowali wpisy pełne żalu, smutku i tęsknoty. Podobnie było również w Polsce, do której George H.W. Bush zawitał dwukrotnie. Teraz jednak okazuje się, że żal po śmierci tak wielkiego człowieka odczuwa więcej istot, niż myślimy. Właśnie opublikowano chwytające za serce, wyjątkowe zdjęcie.

George H.W. Bush nie żyje. Niesamowite zdjęcie rozdziera serce

George H.W. Bush zmarł zaledwie kilka dni temu, a internet już pełen jest wzruszających wpisów i grafik wspominających jego postać. Ze stratą nie mogą pogodzić się nie tylko jego najbliżsi, ale i ludzie na całym świecie. Ciężko uwierzyć, że 94-letni polityk odszedł na zawsze. O jego śmierci w specjalnym oświadczeniu poinformowała rodzina. - Jeb, Neil, Marvin, Doro i ja ze smutkiem ogłaszamy, że po 94 godnych podziwu latach zmarł nasz ojciec. Był człowiekiem o wyjątkowym charakterze i najlepszym tatą, jakiego mogliby sobie wymarzyć syn lub córka. Cała rodzina Bushów jest głęboko wdzięczna za współczucie osób, które troszczyły się i modliły o tatę oraz za kondolencje naszych przyjaciół i obywateli - możemy przeczytać. Dodatkowo, na profilu CNN na Instagramie właśnie opublikowane zostało rozrywające serca na całym świecie zdjęcie trumny z byłym prezydentem, przy której bezustannie leży jego ukochana labradorka Sully. Jak podają media amerykańskie, pies nie opuszczał swojego pana nawet na krok i teraz również pełni rolę strażnika. Już przewiduje się, że przyjaciółka będzie mu także towarzyszyła podczas uroczystości pogrzebowych, których data nie jest jeszcze oficjalnie znana.

Internauci nie mogą opanować emocji

Jak nietrudno się domyślić, zdjęcie w kilka sekund obiegło niemalże cały świat i wzbudziło płacz u milionów internautów. Sam wpis również zalała cała lawina komentarzy w przeróżnych językach, skierowanych do rodziny zmarłego, wspominających go oraz zachwycających się wierną przyjaciółką, która - niczym wielu ludzi na całym świecie - nie może pogodzić się z bolesną stratą.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Znani ludzie, którzy opuścili nas w 2018 rokuZnani ludzie, którzy opuścili nas w 2018 rokuCzytaj dalej
- Sully jest symbolem wierności i przyjaźni. Niech Pan spoczywa w pokoju George W. Bush - pisze internauta. - Niesamowity człowiek, niesamowity pies, niesamowita przyjaźń. Był nie tylko unikatowym politykiem, ale jak widać również przyjacielem i właścicielem. Spoczywaj w pokoju - dodaje kolejna osoba. - Nie mogę uwierzyć... Od lat wiedziałam, że to się kiedyś stanie, ale przeżył już 94 lata... wierzyłam, że jednak będzie żył pełen wiek, bo należało mu się za wszystkie zasługi - podsumowuje internautka.Bush Fot. Instagram/cnnZOBACZ TAKŻE:
  1. Ostatnie pożegnanie. Smutny Lech Wałęsa uda się na pogrzeb
  2. Uwaga na bankomaty! Możesz stracić fortunę
  3. Ile zarabia Doda? Zarobki i majątek Dody to kosmos
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Wielkie zdumienie fanów „Przyjaciółek”. To największe zaskoczenie w historii
Ostatnie posiłki znanych ludziZnał ich cały świat... Co zjedli przed śmiercią? Zaskakujące!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News