Burza w sieci. Znane radio parówkami wyszydza katastrofę smoleńską (FOTO)
Wiadomości Pikio - 10 Kwietnia 2017

Burza w sieci. Znane radio parówkami wyszydza katastrofę smoleńską (FOTO)

Dziś rano na stronie Antyradia pojawił się post, który oburzył wielu internautów, bez rozróżnienia na poglądy polityczne. Teraz redakcja przeprasza.

Antyradio zamieściło post ze zdjęciami parówek, oliwek i sera, imitujących tupolewa. Jedzenie było umieszczone na talerzu w taki sposób, aby chronologicznie odtwarzać przebieg katastrofy.

- Wyjątkowe parówki na 10 kwietnia. Wyjątkowe, bo dzisiaj Joanna Zientarska ma urodziny i ona KOCHA parówki - można było przeczytać w poście.

Zdjęcia nawiązywać miały do "parówkowego eksperymentu" przedstawionego podczas II konferencji smoleńskiej. Internauci zauważyli jednak inny kontekst, w jaki można włożyć żart Antyradia. Joanna Zientarska, dla której, z okazji urodzin, zamieszczono posta, jest siostrą Macieja Zientara. Dziennikarz w 2008 roku prowadząc ferrari, spowodował wypadek, w którym zginął Jarosław Zabiega.

- Może by tak zrobić Pani Joannie torcik w kształcie rozjebanego ferrari? Wtedy będzie śmiesznie? - skomentował jeden z internautów.

Na stronie Antyradia pojawiły się dwa posty z przeprosinami. W jednym z nich żal w związku z zaistniałą sytuacją wyraża redakcja, w drugim - sam autor posta, Łukasz Ciechański.

- Redakcja Antyradia czuje się zażenowana umieszczonym dzisiaj rano postem na profilu stacji. Przepraszamy wszystkich za zaistniałą sytuację, która nie powinna mieć miejsca - czytamy w poście.

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjnyPikio.pl portal rozrywkowo informacyjnyPikio.pl portal rozrywkowo informacyjnyPikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News