Jak powszechnie wiadomo, podczas wizyty Donalda Trumpa w Polsce jego córka Ivanka miała całkowicie odrębny plan dnia. Kiedy prezydent Stanów Zjednoczonych spędzał czas na spotkaniu z Andrzejem Dudą, ona wybrała się pod pomnik Bohaterów Getta. Kreacja, którą wybrała na tę bardzo specjalną okazję, wywołała jednak w internecie prawdziwą aferę.

Córka Donalda Trumpa spędziła większość wizyty w Polsce na warszawskim Muranowie. W towarzystwie naczelnego rabina kraju Michaela Schudricha odwiedziła Muzeum Historii Żydów Polskich, a następnie złożyła kwiaty pod pomnikiem Bohaterów Getta. Wielu internautów pochwaliło działania Ivanki, jednocześnie krytykując jednak strój, który wybrała.

Eksperci od protokołu dyplomatycznego przyznawali, że sukienka prezydenckiej córki była naprawdę piękna. Niekoniecznie pasowała jednak do okazji. Odsłonięte ramiona, bardzo przylegający krój oraz kolory sprawiały, że Ivanka wyglądała raczej, jakby wybierała się na oficjalny piknik, niż na złożenie kwiatów pod pomnikiem Bohaterów Getta w imieniu swojego ojca, prezydenta Stanów Zjednoczonych. Sam fakt, że nie zapomniała jednak o tak ważnym dla Warszawy miejscu, bez względu na strój został jednak doceniony przez Polaków.

...

Zobacz również

Fot. Twitter/Ivanka Trump