Po śmierci Marii Czubaszek założono facebookową stronę „Maria Czubaszek – Dobrze, że zdechła”. Strona wywołała prawdziwy huragan w sieci i lawinę komentarzy. Internauci kłócą się, oburzają postawą administracji, a inni… masowo publikują przeróbki fotografii Jana Pawła II. 

Większość internautów komentujących facebookową stronę o śmierci Marii Czubaszek jest oburzona. Apelują, by jak najliczniej zgłaszać sprawę do administracji portalu. Wśród komentujących znaleźli się jednak tacy, którzy uważają, że strona nie powinna zostać usunięta.

– Za takie wpisy powinni wsadzać do więzienia!!!! Kim jesteś człowieku? Ujawnij sie…. Badz odważny!

– Co wam papież zrobił? Co on ma do Czubaszek?!

– Do czego te cioty z Pisu są jeszcze zdolne?

– To prowokacja, a ci dalej to łykają, że to na serio ktoś zrobił. Najwięcej łykają ludzie po 60-ce zwłaszcza ci z KODem na zdjęciu głównym.

– tak wspaniałą osoba żyła dla ludzi mądrych ! – przygłupie umysły tego nie ogarniają , cóż nie wszyscy muszą być mądrzy !

– Jesteście zgłoszeni, Wy cholerni podli pisowcy, życzę, wam wszystkiego najgorszego

– Hańba! Zgłosiłem do usunięcia i Wam też to radzę. Maria Czubaszek była wspaniałą osobą, a to że dokonała aborcji nie powinno nikogo bulwersować, miała do tego prawo! Jak wy możecie podli ludzie nazywać siebie katolikami a nie okazywać innym ludziom miłosierdzia nawet w obliczu śmierci, ba! Najchętniej sami byście ją tam w piekle przypiekali za te wasze wyimaginowane zbrodnie. Gardze wami!

– Zdechniesz to Ty autorze tej zalosnej strony ,bo nie zaslugujesz na miano czlowieka baaa.. nawet zwierzeciem bym Ciebie nie nazwała,bo to obraza dla zwierząt ..jestes zwyklym ŚCIERWEM …!

– Osobo ktora zalozyla ta strobe zycze Ci zebys zdechla/zdechl swinio pierdolona co za ludsie.

– Na razie to Czubaszek zdechła.

– Jakby chodziło o Powstanie Warszawskie to nikt by nie chciał usuwać. 

czubaszek5

czubaszek6

czubaszek2 czubaszek3

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

...

Zobacz również