Burza w sieci. Piłkarze reprezentacji Polski na kolanach w Fatimie (video)

Burza w sieci. Piłkarze reprezentacji Polski na kolanach w Fatimie (video) Źródło: https://www.youtube.com/

Skrajne emocje wśród internautów wzbudza film nagrany przez reprezentację Polski do lat 17, który nagrali w czasie swojego pobytu w Portugalii. Odwiedzili oni tam Sanktuarium w Fatimie, a trzech zawodników przeszło tzw. drogę pokuty, którą pokonać należy na kolanach.

Młodzi sportowcy święte miejsce odwiedzili w przerwie między meczami w turnieju Elite Round, których rezultatem mógł okazać się awans do mistrzostw Europy. Ze swojej wizyty w miejscu objawień Matki Bożej w 1917 roku postanowili nakręcić relację, która zamieszczona została w serwisie YouTube.

Na nagraniu widać, że trzech zawodników ubranych w polskie barwy postanowiło dotrzeć do Sanktuarium tzw. drogą pokuty, którą pokonać należy na kolanach. Zapewne wbrew ich intencjom, film wzbudził mieszane uczucia wśród internautów. Duża część odbiorców krytykuje piłkarzy za ich ,,afiszowanie się" ze swoją religijnością.

- Przecieram oczy ze zdumienia, jak w XXI wieku w dobie internetu i informacji ludzie wierzą w te bajki i robią takie rzeczy, Od tego umiejętności gry w piłkę im nie przybędzie, Zapyziałe średniowiecze. Rosną nowe mohery! - komentują

Warto również wsponmieć, że nasza reprezentacja U-17 nie wyszła z grupy w turnieju Elite Round tym samym pozbawiając siebie szansy na grę w mistrzostwach Europy, które odbędą się w Chorwacji. Być może również to ma wpływ na falę krytycznych komentarzy pod filmem.

https://www.youtube.com/watch?v=ox4_wys8CuY
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News