Burza w PiS! "Kandydat na prezydenta promował satanizm"

Burza w PiS! "Kandydat na prezydenta promował satanizm" Źródło: google.com

W środę 23 maja Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości wybrał ponad 40 kandydatów na prezydentów miast do zbliżających się wyborów samorządowych. Szczególną sensacje wzbudził potencjalny prezydent Gniezna, Paweł Kamiński znany jest bowiem ze swojej przeszłości jako... wydawca płyt blackmetalowych.

Blackmetal, kojarzony jest przez wielu, a w szczególności przez środowiska konserwatywne, z satanizmem i postawą antychrześcijańską. Nic dziwnego w takim wypadku, że kandydat Prawa i Sprawiedliwości wzbudził ogólne zamieszanie. Kamiński w latach 1993-2001 zajmował się wydawaniem płyt i promowaniem norweskich zespołów metalowych, wszystko pod nazwą Morbid Noizz Productions. Wytwórnia wydała płyty między innymi: Burzum, Bathory, Darkthrone czy Marduk, miała także własne czasopismo.

Paweł Kamiński porównany przez posła PiS do Świętego Pawła

Aktualnie wytwórnia Morbid Noizz przemieniła się w firmę produkującą stroje i akcesoria komunijne. Nowy profil działalności Kamińskiego jest zdecydowanie mniej kontrowersyjny, a przede wszystkim spójny z tym, co powiedział o kandydacie na prezydenta miasta Krzysztof Ostrowski. - Znam Pawła kilkanaście lat, jako porządnego człowieka, dobrego katolika i organizatora. W przeciwieństwie do mediów, które o tym piszą, wiem o kim mówię. Ten epizod z wytwórnią kaset był już dawno temu. Mogę powiedzieć ewangelicznie, że święty Paweł też kiedyś prześladował chrześcijan, a potem został świętym Kościoła katolickiego - wychwala kandydata Ostrowski. To jednak nie wystarczyło mediom, które zwęszyły trop. Powszechnie bowiem wiadomo, że norweski blackmetal faktycznie ma wiele wspólnego z satanistycznymi kręgami. Zresztą jeden z zespołów, którego płyty sprzedawał Kamiński, dostał zakaz koncertowania w Polsce. Mowa o zespole Marduk, który miał wystąpić w Radomiu, jednak koniec końców koncert odwołano. Wszystko przez powiązania muzyków z satanizmem. Nie brak więc kontrowersji w całej historii. Już pojawiają się nawet głosy, jakoby Kamiński miał w przeszłości "promować satanizm". To już wywołało zamieszanie w partii rządzącej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE: 1. Rusza NOWY program "plus". Kobiety będą zachwycone 2. Wstrząsające słowa Morawieckiego po proteście. "Nas nie będziecie szantażować" 3. Nowe informacje ws. Kaczyńskiego. PiS wyznaczył już następce
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News