Święta zbliżają się dużymi krokami, już jutro usiądziemy z rodzinami do wigilijnej kolacji a kolejne dni będziemy spędzać na świętowaniu Bożego Narodzenia. Jest to okres, w którym składamy sobie również życzenia – jeden z polityków postanowił być jednak oryginalny i złożył – delikatnie mówiąc – nietypowe życzenia.

Roman Koniec, radny z Gorzowa Wielkopolskiego, wywołał w sieci ogromne oburzenie swoimi życzeniami bożonarodzeniowymi, które ukazały się w lokalnym biuletynie.

 – Żeby święta takie były, jak piersi co nas wykarmiły: ciepłe, obfite, wspaniałe, przyjemne, pachnące i białe. Święta cudowne, święta magiczne i takie… takie śliczne – życzy polityk mieszkańcom Gorzowa Wielkopolskiego.

Po tym jak życzenia zostały opublikowane w sieci, na polityka spadła ogromna fala krytyki. Radny został oskarżony m.in. o seksizm i prymitywizm. Jak jednak sam tłumaczy, życzenia miały być z przymrużeniem oka.

 – Ułożyłem je sam, od czasu do czasu układam takie krótkie wierszyki. Te życzenia miały być wesołe, z przymrużeniem oka. Życie w ostatnim czasie jest wystarczająco dołujące, chciałem, żeby te życzenia były inne od pozostałych – tłumaczył się w rozmowie z mediami Koniec.

bh

...

Zobacz również