Burza po życzeniach polityka. "Żeby święta były jak piersi... ciepłe, obfite i białe"

Burza po życzeniach polityka. "Żeby święta były jak piersi... ciepłe, obfite i białe"

Święta zbliżają się dużymi krokami, już jutro usiądziemy z rodzinami do wigilijnej kolacji a kolejne dni będziemy spędzać na świętowaniu Bożego Narodzenia. Jest to okres, w którym składamy sobie również życzenia - jeden z polityków postanowił być jednak oryginalny i złożył - delikatnie mówiąc - nietypowe życzenia.

Roman Koniec, radny z Gorzowa Wielkopolskiego, wywołał w sieci ogromne oburzenie swoimi życzeniami bożonarodzeniowymi, które ukazały się w lokalnym biuletynie.

 - Żeby święta takie były, jak piersi co nas wykarmiły: ciepłe, obfite, wspaniałe, przyjemne, pachnące i białe. Święta cudowne, święta magiczne i takie... takie śliczne - życzy polityk mieszkańcom Gorzowa Wielkopolskiego.

Po tym jak życzenia zostały opublikowane w sieci, na polityka spadła ogromna fala krytyki. Radny został oskarżony m.in. o seksizm i prymitywizm. Jak jednak sam tłumaczy, życzenia miały być z przymrużeniem oka.

 - Ułożyłem je sam, od czasu do czasu układam takie krótkie wierszyki. Te życzenia miały być wesołe, z przymrużeniem oka. Życie w ostatnim czasie jest wystarczająco dołujące, chciałem, żeby te życzenia były inne od pozostałych - tłumaczył się w rozmowie z mediami Koniec.

bh

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News