Wpis Tomasza Lisa jest najlepszym przykładem na to, że nie powinno korzystać się z internetu o każdej porze dnia i w każdym stanie. Teraz użytkownicy sieci pękają ze śmiechu po tym, co Tomasz Lis ,,wysmarował” na Twitterze.

Najwyraźniej znany dziennikarz jest wielkim fanem Realu Madryt. Tak wielkim, że postanowił skomentować plotki o opuszczeniu klubu przez Cristiano Ronaldo pod ,,twittem” samego piłkarza.

Niech spoerdala jak chce uciec do Realu – skomentował fotografię znanego sportowca Tomasz Lis. (pisownia oryginalna)

Nawet gdyby Cristiano znał podstawy języka polskiego, to mógłby mieć problem z rozszyfrowaniem tego, co zdaniem Tomasz Lisa powinien zrobić. Wiadomość wywołała salwy śmiechu wśród internautów, którzy masowo komentowali sprawę słowami ,,Piłeś? Nie pisz!”.

Zawstydzony sytuacją dziennikarz starał się wytłumaczyć ze swojego wpisu, jednak nie powstrzymało to użytkowników sieci przed kontynuowaniem drwin. Z pewnością Tomasz Lis popamięta tę wpadkę na długo.

Wiadomość miała być prywatna, do kolegi,też Madridisty.Proszę o wybaczenie. Z wybaczeniem CR7 nie będzie problemu, bo chyba w Realu zostanie – tłumaczy się znany dziennikarz.

twitter.com/lis_tomasz

źródło: twitter.com/lis_tomasz

...

Zobacz również

Zobacz również