Burza po słowach Ziemkiewicza: Podejrzewam Macierewicza o pederastię

Burza po słowach Ziemkiewicza: Podejrzewam Macierewicza o pederastię

Wydarzenia wokół ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza oraz jego młodego współpracownika nie schodzą z pierwszych stron gazet. Najbardziej zastanawiająca wiele osób jest kwestia uporu z jakim szef resortu obrony broni skompromitowanego wiele razy młodego rzecznika.

Minister obrony narodowej w tej kadencji otacza się młodymi współpracownikami - najpierw 22-letni Edmund Janniger, teraz 26-letni Bartłomiej Misiewicz. Podczas gdy Janniger po medialnej burzy z jego udziałem zrezygnował ze współpracy z Macierewiczem, Misiewicz mimo szeregu kompromitacji wciąż przy nim trwa.

Dzieje się to głównie za sprawą samego ministra obrony narodowej, który twardo stoi za swoim bardzo młodym współpracownikiem i broni go za każdym razem. Internauci i przeciwnicy Macierewicza zaczęli żartować, że coś musi być na rzeczy i obydwu mężczyzn musi łączyć coś więcej niż współpraca.

Poważnych wątpliwości wobec postaci Antoniego Macierewicza nabrał teraz jeden z najbardziej popularnych dziennikarzy konserwatywnych, nieukrywający swojej sympatii do obozu władzy - Rafał Ziemkiewicz.

 - Zaczynam podejrzewać Macierewicza o pederastię bo rozumem tego fatalnego zauroczenia nie idzie wyjaśnić - napisał na jednym z portali społecznościowych dziennikarz.

Wpis dziennikarza wywołał prawdziwą burzę w sieci. Dotychczasowi zwolennicy Ziemkiewicza z oburzeniem komentowali jego słowa, a przeciwnicy wyrażali słowa poparcia i uznania.

bh

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News