Burza po słowach dziennikarki TVN24. "Ty bezczelna gówniaro!"

Burza po słowach dziennikarki TVN24. "Ty bezczelna gówniaro!"

Mimo świąt polski internet nie jest wolny od sporów. Poruszenie w sieci wywołała jedna z dziennikarek TVN24, która w kontekście Bożego Narodzenia podzieliła się przemyśleniami nt. polityki polskiego rządu ws. przyjmowania uchodźców z Syrii. 

Temat kryzysu imigracyjnego i przyjmowania do Polski uchodźców z Syrii bardzo łatwo rozpala zażarte spory. Kłótnie Polaków w tym kontekście są jeszcze bardziej ostre z uwagi na mające miejsce co chwila ataki terrorystyczne organizowane przez muzułmańskich imigrantów przybywających do Europy jako właśnie uchodźcy.

Prawdziwą burzę swoimi słowami rozpętała na polskim Twitterze dziennikarka TVN24, Katarzyna Karpa Świderek, która przy okazji tematu uchodźców z Bliskiego Wschodu uderzyła w polskich imigrantów w Wielkiej Brytanii i Niemczech.

Dziennikarka oświadczyła, że chce by polski rząd przyjął uchodźców z Syrii i chce, by jej pieniądze z podatków szły na ich utrzymanie tak samo jak pieniądze Niemców i Brytyjczyków idą na utrzymanie Polaków mieszkających w ich krajach.

Na odpowiedź polskich imigrantów i internautów długo czekać nie trzeba było.

bh

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News