Wielu fanów polskiego kina twierdzi, że Cezary Pazura jest jednym z najbardziej niedocenianych aktorów w naszym kraju. Być może dlatego artysta decydować się musi na udział w kampaniach reklamowych, które jednak nie zawsze podobają się odbiorcom. Najnowsza sesja, w której Pazura pozował z żoną, wywołała prawdziwą burzę w internecie.

Aktor oraz jego partnerka życiowa wystąpili w kampanii Lavard. W założeniu autorów sesji mieli oni być parą ukazaną w ekskluzywnych sceneriach, ale także w łóżku, czy przy kominku. Chociaż efekt miał zachęcić do zapoznania się z ofertą marki, internauci wyśmiali przepych oraz przesadę bijące z serii fotografii. Z największą krytyką spotkało się zdjęcie pary w sypialni – fani aktora zastanawiali się, dlaczego małżeństwo pozowało w łóżku w butach oraz wyśmiewali fakt, iż scena wcale nie wygląda subtelnie i zmysłowo, a raczej przypomina „pochylanie nad zwłokami”.

– Nie wiem, kto miał taki pomysł na sesję, ale jest dość groteskowa – napisała o projekcie na Facebooku specjalistka ds. wizerunku, Dorota Wróblewska. Wytknęła ona także szereg pojawiających się w kampanii błędów, które nie zachęcają raczej do zakupienia reklamowanych produktów. Powodują za to niemałe poczucie zadziwienia i zażenowania.

Ekspert była jednak i tak zdecydowanie bardziej życzliwa niż internauci, którzy bezpośrednio wypowiedzieli się na temat sesji. Przede wszystkim życzyli w komentarzach parze, aby za kilka lat nie żałowała udziału w kontrowersyjnym projekcie.

Fot. Facebook/Dorota Wróblewska
Fot. Facebook/Dorota Wróblewska
Fot. Facebook/Dorota Wróblewska
Fot. Facebook/Dorota Wróblewska
Fot. Facebook/Dorota Wróblewska

 

...

Zobacz również