Najnowszy teledysk Taylor Swift dorobił się 100 milionów wyświetleń na YouTube w niecałe 4 dni. Fanów piosenkarki do oglądania go popchnęła nie tylko miłość do jej muzyki ale i aspekty wizualne.

Taylor Swift, znana głównie z brzmień country, grzecznego wyglądu i częstego udziału w akcjach charytatywnych, dziś zrywa z poprzednim wizerunkiem, by stać się seksowną i drapieżną kobietą – przynajmniej na taką kreuje się w swoim najnowszym teledysku.

Nowy teledysk Taylor Swift do utworu „Look What You Made Me Do” pobił rekord „Hello” Adele i w kilka dni osiągnął zawrotną liczbę 70 milionów odtworzeń. Jest to pod tym względem najlepszy żeński teledysk w historii serwisu YouTube.

Królem rankingu ogólnego na YouTube, nadal jest PSY ze swoim teledyskiem do „Gentleman”, ale dzięki klipowi do „Look What You Made Me Do” Taylor Swift wskoczyła właśnie na drugie miejsce zestawiania, zbierając 100 milionów wyświetleń w niecałe 4 dni.

Przy tak dużym sukcesie, jaki odniosła nie obyło się bez plotek. Fani nie pozostawili wyglądu dziewczyny bez komentarza. Dyskusje nie dotyczą ani włosów Swift, ani makijażu czy też ubioru… Cały internet mówi o jej biuście!

Taylor Swift sporo zmieniła się od czasu swojego debiutu w 2006 roku. Jako 17-latka uchodziła za miłą i skromną dziewczynę, śpiewającą o zawodach miłosnych. Dziś znajduje się w rankingu najbogatszych i najpotężniejszych osób w show-biznesie. Doniesienia o tym, że od kilku lat „poprawia” swoją urodę pojawiają się od dawna.

Niektórzy twierdzą, że artystka powiększyła piersi. Oceńcie sami!

Screen/youtube
Screen/youtube
Screen/youtube
Screen/youtube

 

...

Zobacz również

Screen/youtube

One ociekają seksem! Gwiazdy plus size w bikini [ZOBACZ!]