Porażające zdjęcia z polskiego miasta. Nagła burza dokonała ogromnych szkód, ciężko uwierzyć

Porażające zdjęcia z polskiego miasta. Nagła burza dokonała ogromnych szkód, ciężko uwierzyć Źródło: .

Burza siała niewyobrażalne spustoszenie. Mieszkańcy byli bezradni względem porażającego żywiołu. Gdy było już po wszystkim, a niebo znów stało się jasne, ich oczom ukazały się dramatyczne szkody. Obiegające media zdjęcia przyprawiają o gęsią skórkę.

Burza rozpętała się nagle i nie ustawała przez wiele godzin. Lokalna społeczność mogła jedynie czekać, aż pogodowe anomalia dobiegną końca. W kilka minut wokół zapanowała ciemność, a z zewnątrz słychać było jedynie porywisty wiatr, niewyobrażalną ulewę i przyspieszające bicie serca grzmoty. Po kilku godzinach, gdy mieszkańcy mogli bezpiecznie opuścić swoje domy, przeżyli szok. 

Porażające zdjęcia z polskiego miasta. Panująca tam burza dokonała ogromnych zniszczeń 

Na facebookowym profilu ",,Sorry. Taki mamy klimat" czyli pogoda pod oknem Jarosława Turały" pojawił się niezwykle dramatyczny post. Mieszkaniec Zgierza zamieścił zdjęcie wykonane zaledwie chwilę po ustaniu dramatycznej burzy. Ulewa była na tyle intensywna, że zalane zostały drogi, zniszczone auta i budynki. Woda przedostała się w najdrobniejsze zakamarki, w wielu przypadkach niszcząc dorobek mieszkańców. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Zgierz dostał solidną dawkę wody z nieba.. Oto efekty. Nawalny opad spowodował takie oto szkody - napisał internauta, opisując fotografię, na której widać doszczętnie zalane samochody ustawione na ulicy. 

Szkody, do jakich doprowadziła nawałnica, bez wątpienia oszacować można na ogromne sumy. Dotychczas nie poinformowano, czy w wyniku panującej burzy ktoś ucierpiał. Z kolei w komentarzach pod postem pozostali internauci zamieszczają również własne zdjęcia. Użytkownik Dawid Walas opublikował fotografię doszczętnie zalanego auta, stojącego na środku drogi. Obok widać jedynie bezradnego mężczyznę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Choroba nowotworowa okazała się nie do pokonania. Media obiegła właśnie wiadomość o bolesnej śmierci, miliony fanów pogrążone w żałobie

2. Ministerstwo zdrowia niespodziewanie wprowadziło ważną zmianę. Kluczową wiadomość mogą otrzymać tysiące Polaków

Lokalna społeczność jest zdruzgotana. Warunki atmosferyczne z minuty na minute coraz bardziej przybierały na sile, siejąc coraz większe spustoszenie. Mieszkańcy obawiają się, że dzisiejszej nocy sytuacja może się powtórzyć. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cudowny przepis na pierogi po polsku, pyszniejsze niż ruskie. Tajemnicą jest obłędny farsz
  2. Ukochana Grzegorza Krychowiaka nie próżnuje. Nie tak dawno pokazywała biust, dzisiaj czaruje nogami (FOTO)
  3. Internauci nie mogą się opamiętać. Wyciekło zdjęcie z nastoletnią córką Wiśniewskiego, powala
  4. Sebastian wykorzystywał chorą na raka 7-latkę. Prokuratura po raz kolejny wkroczyła do akcji
  5. Szykuje się nowe 500 plus. Prezydent przedstawił, jak będzie wyglądać
  6. Wstrząsające nagranie z monitoringu windy. Kamera nagrała, co babcia robi biednemu dziecku

Źródło: Facebook 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News