świeczka
Fot. Pixabay
Mikołaj Pilecki - 7 Września 2018

Ostatnie chwile legendy aktorstwa. Wstrząsająca rozmowa tuż przed śmiercią

Burt Reynolds, legenda hollywoodzkiego kina zmarł wczoraj na atak serca. Zgon nastąpił w szpitalu w mieście Jupiter na Florydzie. Przed jego odejściem doszło do dramatycznej rozmowy.

Burt Reynolds urodził się w 1936 roku w stanie Michigan. Był pochodzenia europejsko-indiańskiego. Jego babka od strony ojca pochodziła z plemienia Czirokezów, a matka miała korzenie czysto europejskie. Dorastał na Florydzie, gdzie uczęszczał do szkoły oraz pobierał nauki na uniwersytecie. Początkowo nie chciał być aktorem, a sportowcem. Marzyła mu się kariera zawodowego futbolisty, lecz kontuzja uniemożliwiła mu dążenie do tego celu. Po wyjeździe do Nowego Jorku pracował w barach jako ochroniarz. Tam zwrócił uwagę producentów filmowych. Z racji urody początkowo powierzano mu role Indian i Meksykanów.

Burt Reynolds zmarł na atak serca

Kultowy aktor w ostatnim czasie chorował na serce. Jego stan zdrowia pogarszał się, aż wczoraj doznał ataku serca, który zakończył jego życie. Do mediów wyciekła rozmowa, którą ze szpitalnym dyspozytorem karetek przeprowadził ktoś z rodziny umierającego gwiazdora. Do nagrań dotarł "Daily Mail", a słychać na nim dwóch mężczyzn rozmawiających o tym, co właśnie dzieje się Reynoldsowi. - Ma trudności w oddychaniu i bóle w klatce piersiowej -usłyszał dyspozytor. Rozmówca dodał także, że Reynolds oddycha, lecz nie odpowiada na pytania oraz doświadcza zimnych potów. Na pytanie, czy aktor doświadczył w przeszłości ataku serca, wykonujący telefon odpowiedział twierdząco, informując że niedawno miał zakładane bajpasy. Na miejsce przybyli sanitariusze, którzy zabrali gwiazdora do szpitala. Niestety Burt Reynolds zmarł na rękach lekarzy niedługo potem. Miał 82 lata.

W czym wystąpił Burt Reynolds?

Jedną z najważniejszych ról w karierze i tą, która przyniosła mu rozpoznawalność był występ w "Uwolnieniu" w reżyserii Johna Boormana. Aktor uważany był za jednego z najpopularniejszych w USA i na świecie i cieszył się statusem legendy. Ostatni raz w filmie wystąpił u Quentina Tarantino w "Once Upon a Time in Hollywood". Produkcja opowiada o grupie Charlesa Mansona, a jej premiera odbędzie się w przyszłym roku.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Agata Duda wsadziła męża na minę. Prezydent został upokorzony
  2. Co się dzieje? Boniek ODCHODZI, wybrał inny kraj
  3. Dantejskie sceny w TVN! „Jak g*wno, k*rwa”
George MichaelŚwiatowe legendy muzyki, które straciliśmy w ostatnim czasieCzytaj dalej
Izabella Miko12 znanych Polek, które zrobiły karierę Hollywood [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródło: film.wp.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News