burmistrz złamał kwarantannę
Pxhere CC0 Domena publiczna
Mateusz Sidorek - 22 Maja 2020

Pijany burmistrz złamał kwarantannę. Przed policją ukrył się w trumnie i udawał martwego

Burmistrz jednego z miast, w którym panowały restrykcyjne obostrzenia rządowe, złamał zalecenia dotyczące kwarantanny. Gdy na miejscu pojawili się funkcjonariusze policji, mężczyzna ukrył się w trumnie i udawał martwego. Jak ustalono, urzędnik był wtedy pod wpływem alkoholu. O tym kuriozalnym wydarzeniu poinformował portal Polsat News.

Burmistrz jednego z peruwiańskich miasteczek miał przez długi czas bagatelizować sytuację związaną z pandemią koronawirusa. Według relacji mieszkańców urzędnik nie traktował poważnie zagrożenia i zachowywał się w sposób niedopuszczalny. Niedawno doszło do kuriozalnej sytuacji z udziałem mężczyzny.

Koronawirus nie zwalniaKoronawirus w Polsce wcale nie zwalnia tempa. Trzeci najgorszy dzień od początku epidemiiCzytaj dalej

Jak informuje Polsat News, burmistrz Tantary nie przestrzegał rządowych zaleceń. Od pewnego czasu Ameryka Południowa w bolesny sposób doświadcza skutków pandemii koronawirusa. Statystyki dotyczące Peru są bardzo niepokojące. Każdego dnia w kraju pojawia się coraz więcej osób zarażonych, których liczba przekroczyła już 108 tys. Na COVID-19 zmarło już tam 3148 osób.

Pijany burmistrz schował się w trumnie

Burmistrz peruwiańskiego miasteczka, Jaime Rolando Urbin Torres miał nie traktować poważnie zagrożeń, jakie wynikają z pandemii koronawirusa. Według Polsat News w Limie, stolicy Peru, 80 procent miejsc na oddziałach intensywnej terapii jest już zajętych. Chociaż w kraju wprowadzono godzinę policyjną, urzędnik postanowił spotkać się z przyjaciółmi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Porwanie dziecka, porażający finałPorwali ich syna, gdy miał 2 lata. 32 lata później porażająca prawda wyszła na jaw, finał sprawy wyciska łzy z oczuCzytaj dalej

Jak się okazało, burmistrz wraz ze swoimi przyjaciółmi pił alkohol i bawił się w najlepsze aż do momentu, gdy na miejscu pojawiła się policja. Na widok funkcjonariuszy urzędnik zaczął uciekać. Jaime Rolando Urbin Torres postanowił, że ukryje się w trumnie i będzie udawał martwego. Jednak służby nie dały się oszukać i zatrzymały burmistrza, który był pod wpływem alkoholu.

Dzisiaj grzeje:

1. Nowe ognisko epidemii w Polsce. Tym razem nie na Śląsku

2. Czym Blanka Lipińska zajmowała się w Zatoce Sztuki? Na jaw wypływają kolejne informacje po emisji ”Nic się nie stało"

Z relacji mieszkańców wynika, że burmistrz nie wdrożył odpowiednich środków bezpieczeństwa w peruwiańskim mieście. Nie ustalono jeszcze, skąd urzędnik i jego przyjaciele mieli trumnę. Zachowanie mężczyzny oburzyło lokalną społeczność, która w ostatnim czasie została bardzo doświadczona pandemią koronawirusa. Niedawno pisaliśmy o pielęgniarzu, który opublikował za pośrednictwem mediów społecznościowym dowody tego, jak COVID-19 zmienił jego ciało.

Najlepsze newsy dnia:

  1. O2: Koronawirus mutuje? Chińscy naukowcy zauważyli nowe objawy choroby
  2. Wielki sekret Dawida Kubackiego wyszedł na jaw. Dorobił się wstydliwego pseudonimu. Nikt w niego nie wierzył
  3. Premier Morawiecki zapowiedział zniesienie nakazu noszenia maseczek. Polacy czekali na tę wiadomość
  4. Zauważyła u córki dziwne, czerwone plamki. Szybko pokryły prawie całe ciało, w szpitalu lekarze załamali ręce
  5. Skandaliczna sytuacja na myjni w polskim mieście. Kobieta zamiast samochodu myła psa, uciekła przed policją
  6. Przekomiczna pomyłka Lidla. Dowiesz się jaką nazwą podpisali agrest i nie wytrzymasz ze śmiechu

nauczycielka uwiodła uczniaNauczycielka uwiodła i wykorzystała 14-latka. Skandaliczna reakcja wstrząsnęła polską miejscowościąCzytaj dalej

Źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News