Burdziński szydzi z Waszczykowskiego! "Wracaj do San Escobar"

Burdziński szydzi z Waszczykowskiego! "Wracaj do San Escobar" Źródło: fot. Wikipedia

Minister Burdziński pokazał, że nie zawsze jest tylko taktowym politykiem. Na Twitterze wprost szydził z wypowiedzi byłego ministra spraw zagranicznych. Witold Waszczykowski oberwał ponownie za wpadkę z San Escobar.

Jakiś czas temu Witold Waszczykowski postanowił wypowiedzieć się na temat tego, co sądzi o popularnym portalu społecznościowym - Twitter. Szybko zareagował na to minister Burdziński, który niewybrednie skrytykował go w sieci. – Wypowiadałem się wielokrotnie, że Twitter mnie nie kręci. Wydaje mi się, że jest zbyt prymitywnym narzędziem. Mam więcej do powiedzenia, niż dwie linijki, a poza tym jest zdradliwy – powiedział Witold Waszczykowski.

Witold Waszczykowski został publicznie poniżony

Minister Joachim Burdziński zareagował niemal natychmiast. Od razu powołał się na wielkie autorytety korzystające z Twittera, żeby pokazać Waszczykowskiemu jego błąd w logicznym rozumowaniu, gdy ten stwierdził, że portal jest "narzędziem prymitywnym". W tym gronie znalazł się Papież Franciszek oraz prezydent USA Donald Trump. Minister nie zapomniał również o wytknięciu Waszczykowskiemu pamiętnej wpadki z San Escobar. - Drogi Witku! Co na Twoją uwagę powiedzieliby np. @Pontifex lub @POTUS. Ja jako „prymitywny” i namiętny użytkownik TT. Zastanawiam się czy lapidarność to aby na pewno przejaw prymitywizmu. Wydaje mi się, że jak ktoś za długo gada to do #SanEscobar może trafił - napisał kąśliwie Burdziński na swoim Twitterze.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Poseł PiS ujawnia tajemnicę partii! Kaczyński jest pod wpływem jednego człowieka
  2. Policja pod Sejmem potraktowała Nitrasa jak śmiecia!
  3. Dorwali telefon Pawłowicz! Teraz internet pęka ze śmiechu (ZDJĘCIE)
Źródło: wiadomosci.wp.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News