Burda w Studio Polska w TVP! Wszystkim puściły nerwy

Burda w Studio Polska w TVP! Wszystkim puściły nerwy Źródło: screen tvp.pl

Na antenie TVP doszło do awantury. Podczas programu "Studio Polska" uczestnikom puściły nerwy. W końcu doszło do wulgarnej wymiany zdań.

Całą sytuację rozpoczął temat protestu niepełnosprawnych w Sejmie. Taki temat bez wątpienia potrafi wywołać duże emocje. Jednak tym, co dziwi jest fakt, że najgłośniejsze wypowiedzi nie były z nim zupełnie związane. - Przypomniałem sobie te 100 mln, które Wałęsa obiecał w czasie wyborów. Wspiera kogokolwiek w jakiejkolwiek akcji, a sam nie potrafił wywiązać się ze swoich obietnic. W przeciwieństwo do PO i PSL oraz Wałęsy, my realizujemy swoje zobowiązania - mówił profesor Karol Karski. Po tych słowach w studiu zapanował absolutny chaos. Można to porównać do ogromnej burzy.

Awantura na antenie TVP

W tym momencie inicjatywę próbował, przejąc Piotr Ikonowicz. Jednak, zamiast odnieść się do wypowiedzi swojego poprzednika, czy nawet do samego tematu postanowił podzielić się swoimi antyklerykalnymi przemyśleniami. Zaczął też obrażać Tadeusza Rydzyka. - Niech tłusty się pofatyguje na kolanach - wykrzyczał Ikonowicz. W tym momencie w studio wybuchła prawdziwa awantura. Karski oczywiście nie mógł pozostawić słów Ikonowicza bez komentarza. - Ludzie mają dziwne skojarzenia. Niektórym wszystko kojarzy się z seksem, a panu z Kościołem - dodał. Karski próbował przywrócić rozmowę na pierwotny tor, jednak nie udało mu się to na długo. Po kilku jego zdaniach do głosu znów powrócić Ikonowicz, który kontynuował swoją tyradę. - Znam Jana Pawła II i teorie społeczne Kościoła. Kościół w Polsce jest Kościołem schizmatycznym, jest barbarzyński i dąży do dóbr materialnych - kontynuował Ikonowicz. Według wielu poziom zaprezentowany w programie znacznie odbiegał od tego, co powinien prezentować. Internauci ostro skrytykowali treść wypowiedzi Ikonowicza, jak i sam sposób, w jaki zabierał głos. Porównują go do rozwydrzonego dziecka w piaskownicy, któremu ktoś zabrał zabawkę. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zniszczone domy i linie energetyczne! Trąba powietrzna na Mazowszu
  2. Zborowski o wyborcach PiS: „Paskudni, obrzydliwi i obli ludzie”
  3. Będzie skandal?! Minister PiS rozpędzi protest w Sejmie
źródło: wpolityce.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News