Lider Budki Suflera znalazł się w "siódmym niebie". Ogromne gratulacje

Lider Budki Suflera znalazł się w "siódmym niebie". Ogromne gratulacje Źródło: youtube.com/wrealu24

Budka Suflera wielokrotnie dostarczała wielkiej radości kilku pokoleniom Polaków. Ten legendarny polski zespół wielokrotnie poprawiał nastroje swoim fanom, a to również dawało motywację członkom zespołu. Teraz lider - Krzysztof Cugowski - podzielił się swoim własnym, osobistym szczęściem.

Budka Suflera to zespół znany chyba każdemu. Podczas czterdziestu lat na polskiej scenie muzycznej zdążył osiągnąć praktycznie wszystko. Tak długi okres działalności musiał w końcu się skończyć i wielu fanów nie mogło zaakceptować decyzji zespołu o zakończeniu działalności. Od czasu, gdy Budka Suflera zakończyła swoją działalność, jej członkowie zdawali się zniknąć z przestrzeni publicznej. Ostatnio jednak lider kultowej grupy - Krzysztof Cugowski pochwalił się szczęściem w wywiadzie dla jednego z tygodników.

Krzysztof Cugowski pochwalił się "szczęściem"

W związku z tym wydarzeniem Krzysztof Cugowski udzielił krótkiego wywiadu dla "Rewii": - Córka mojej żony, Joanny, urodziła syna - chwali się uradowany wokalista, mówiąc o swojej drugiej żonie. - Asia była tam (USA) miesiąc, aby pomóc młodym rodzicom. Myślę, że dla obu stron był to ważny czas. Śmieję się, że jestem teraz... mężem babci! - dodaje artysta. Córka drugiej żony Krzysztofa Cugowskiego po raz pierwszy została mamą, co jest dla niej wielkim wydarzeniem. Jej wnuczek, Jakub urodził się w Stanach Zjednoczonych. Sam muzyk Budki Suflera już doświadczył tego uczucia dwukrotnie. Ma w końcu dwóch synów z pierwszego małżeństwa - również muzyków, członków zespołu Bracia. Każdy z nich ma już potomka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Budka Suflera nadal budzi sympatię

Mimo że zespół zakończył swoją działalność po 40 latach, Budka Suflera nadal cieszy się ogromną popularnością. Głównie przez wzgląd na stare, powszechnie znane klasyki, jak na przykład "Takie tango", czy "Bal wszystkich świętych". Najlepszym na to przykładem jest duży odzew i fala gratulacji, które spływają z całej Polski, nawet od ludzi, którzy nigdy Krzysztofa Cugowskiego nie widzieli. Beż wątpienia narodziny nowego człowieka są jedną z najpiękniejszych chwil na tym świecie, jednak nie każdy potrafi tak wprost okazać tę radość, a co dopiero podzielić się nią. Fani Krzysztofa Cugowskiego, pomimo mijających lat poza sceną muzyczną pokazali że nadal o nim pamiętają.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Martyna Wojciechowska w Playboyu. Ta sesja przeszła do historii polskiego show-biznesu
  2. Hanka Bielicka, Polacy ją uwielbiali. Na jaw wyszła jej największa tajemnica
  3. Nagrał, co jego pies potajemnie robi w klozecie. Można się popłakać ze śmiechu
  4. Nigdy niewyemitowana żenada. Prowadzącemu „Familiady” aż zrzedła mina, gdy zrozumiał co powiedział
  5. Wstrząsający wywiad z wnuczką Millera. Została opluta, pobita i obrzucona kamieniami
źródło: Pomponik Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News