Gwiazdor Budki Suflera znowu trafił do szpitala! Muszą mu usunąć wątrobę i przeszczepić nową

Gwiazdor Budki Suflera znowu trafił do szpitala! Muszą mu usunąć wątrobę i przeszczepić nową Źródło: .

Budka Suflera znowu bez jednego z muzyków. Topowa gwiazda tego zespołu znalazła się w szpitalu. Konieczne jest przeszczepienie mu nowej wątroby - bez tego może zapomnieć o kolejnym wejściu na scenę. Wieści przekazane przez zespół brzmią niezwykle niepokojąco.

Budka Suflera gościła ostatnio u Kuby Wojewódzkiego. W jego autorskim programie muzycy, ku rozczarowaniu widzów, nie pojawili się w komplecie. Dopiero później wyjaśniło się, dlaczego - jednego z nich czeka poważna operacja. Opowiedzieli też o Krzysztofie Cugowskim.

Budka Suflera ma kłopoty ze składem - brakuje legendarnego muzyka

Dobrze znani fanom Mieczysław Jurecki i Tomasz Zeliszewski gościli w programie "Kuba Wojewódzki". Dwóm obecnym muzykom nie mógł towarzyszyć Romuald Lipko, który w ostatnim czasie ma bardzo poważne kłopoty zdrowotne. Zmagał się z nowotworem wątroby i pilnie musiał być operowany kilka tygodni temu. Kiedy wyszedł ze szpitala wydawało się, że wszystkie problemy zostały już zażegnane.

- Romek jest w szpitalu na Banacha. Dostał wiadomość, że jest dla niego organ - wątroba. Jedzie na przeszczep. Romeczku, powodzenia, trzymamy kciuki - opowiadali w studio muzycy kultowego zespołu.

Jak widać dotychczasowe leczenie nie przyniosło jednak niestety oczekiwanych efektów i lekarze zadecydowali o przeszczepie wątroby. Sam Romuald Lipko jeszcze niedawno twierdził, że czuje się bardzo dobrze i nie widzi żadnych przeszkód w dalszym koncertowaniu. Niestety teraz okazuje się, że będzie musiał przejść usunięcie wątroby i przeszczepienie nowej.

Krzysztof Cugowski pojawi się na scenie ze zdrowym Romualdem Lipko?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiadomo, że Krzysztof Cugowski nie zdecydował się na uczestniczenie w koncertach zespołu. Rozstał się z grupą i był zły, że podjęli decyzję o pojawieniu się na scenie po zawieszeniu działalności.

- Gdzie jest Krzysztof Cugowski? On jest dawcą tego przeszczepu? - mówił Kuba Wojewódzki.

Jak zwykle próbował rozładować atmosferę, lecz nie było to łatwe. 

- Parametry chyba by się nie zgadzały (...) Nie wiem, gdzie jest. Jeśli chcesz zapytać, dlaczego z nami nie śpiewa, to ci powiemy. Po pierwsze jest nam przykro, że go z nami nie ma. Podjął taką decyzję (...) Wyobraź sobie taką sytuację, ciocia zaprasza Jasia na urodziny, a Jasio mówi "Nie mam ochoty". I to jest cała historia - odpowiedział jeden z muzyków z powagą.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie

2. Napalona fanka zaliczyła wpadkę z Michałem Szpakiem. Okropne i zboczone oszustwo

Muzycy są nieco zawiedzeni decyzją Cugowskiego, ponieważ ten jest dziś w niesamowitej formie wokalnej - podobno w takiej nie był od lat. Wiele razy kłócili się i godzili między sobą, dlatego istnieje jeszcze cień nadziei, że znany wokalista pojawi się na scenie z Budką Suflera, a obok niego stanie już zdrowy Romuald Lipko. Dla fanów byłby to niesamowity prezent.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Jest bardzo prosty sposób nawet na killka tysięcy złotych
  2. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
  3. Ojciec usłyszał dziwny dźwięk z pokoju dziecka. Gdy wszedł do środka, zamurowało go. Wszystko nagrał
  4. Tadeusz Rydzyk angażuje Polaków w wybory. Słuchacze Radia Maryja poszczą w intencji PiS
  5. Nie żyje legendarna dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworem
  6. TVN: Koszmarne skutki dzisiejszej ulewy. Dwie osoby ranne, setki powalonych drzew

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News